Electrolux Dikey Şarjlı Süpürge

Herkese merhabalar, 

14.09.2019 Tarihinde İzmit Media Markt'tan Electrolux EER77SSM Ergorapido 18VHD 45 dk. Dikey Şarjlı Süpürge satın aldım. İki yıl boyunca gayet memnun bir şekilde süpürgeyi kullandık. 20.09.2021 tarihinde süpürgenin şarj ışığı yanıp sönmeye başladı ve çalışmadı. Nasıl olsa garantili diyerek, Electrolux müşteri hizmetlerini aradım ve İzmit'teki yetkili servislerinin adresini aldım. 

Süpürgenin bataryası bitmiş. 800 TL. Batarya fiyatı çıkardılar. Ayrıca kartı/çipi de arızalıymış, ona da 400 TL. Fiyat verdiler. Toplam 1.200 TL. Gibi bir onarım ücreti çıktı.

Garantisi bir hafta önce dolduğundan ücreti benden talep ettiler. Ben de servise biraz beklemelerini, bu kadar kısa süre olduğu için Electrolux firmasının anlayışla yardımcı olabileceğini, müşteri hizmetleri ile irtibata geçeceğimi belirttim.

Electrolux müşteri hizmetlerini arayarak, durumu izah ettim. Faturamı tebliğ ettim. Çok yardımcı olmak istemediler, garanti süresinin geçmiş olduğunu belirttiler. Ben ısrar edince talebimi aldılar ve merkezlerine konuyu mail attılar. 3-5 gün içinde cevap gelir, tekrar arasınız dediler. İnanın farklı zamanlarda 5-6 kez aradım. Talebim sistemde gözükmüyormuş, tekrar talep oluşturdum. Fakat ne olumlu ne de olumsuz herhangi bir geri dönüş olmadı. 

Biz ELECTROLUX markasının ismine ve kurumsallığına güvenerek, bu ürünü tercih ettik fakat siz kesinlikle bu markadan ürün almayın. Çünkü ürünlerinin arkasında asla durmuyorlar. 

Sizi insan yerine koyup, geri dönüş dahi yapmıyorlar. Aynı süpürgenin yenisi 1.700 TL. Utanmadan, sıkılmadan 1.200 TL. Onarım bedeli çıkardılar.

İşin özeti değerli tüketiciler, Electrolux marka hiçbir ürünü ***. Sonra pişman olursunuz. Ben pişman oldum, sizler ***.

Mutlu ve memnun olabileceğiniz alışverişler dilerim. Saygılarımla.

G
Gökhan
984+

Electrolux Benzer Şikayetler


Electrolux Süpürge Kablosunda Sorun Çıktı. Süpürgeyi Aldıktan 5 Ay Sonra Kabloyu Prize Takınca Patlama Oldu

Servise gönderdik tüketici hatası diye yapmadı kablo değişimine 230 TL istediler biz de tüketici haklarına başvurduk Mart ayında, bugün karar ...

G
Gürcü
1870

Electrolux Ayıplı Mal Sattılar İade Almıyorlar

Bir buçuk ay önce Electrolux marka klima aldım. Klima soğutmuyor. Gaz kaçağı var 2 kez teknik servis geldi sorun nereden bulamıyor. İlk 6 ay içinde ...

C
Cahide
1732

Electrolux Eşkiyalığı

Çamaşır makinesi arıza yaptığı için servis çağırdım eve gelen servis temiz su hortumunu sökerken zorlandı, kerpetenle çevirirken ikili su ...

C
Can
1690

Electrolux Ankastre Bulaşık Makinesi Paslandı Garantisi İçerisinde Değiştirilmedi

Ankastre bulaşık makinesi metal kısmında paslanma oldu servise başvurduk inceleme yaptı ama kullanım hatası olduğunu söyledi. 25 yıldır kullandığım ...

M
Mehmet Ali
1791
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz