Garenta Kaskosuz Araç

23.11.2021 tarihinde kiralamış olduğum Fiat Egea aracı full+full genişletilmiş kaskolu deyip aracı 18.00 da Parkora AVM, Odunluk Mah. Akpınar Cad. No:12/J/27, 16130 Nilüfer/Bursa kiraladım araç için mini kasko paketi almam için tavsiye verildi mini kasko paketi de aldım ufak çaplı kazalarda maddi boyutlu korunmam için araç ile Balıkesir yolunda virajda aracın direksiyon kontrolünü yitirdiğim için şarampolden yuvarladım kaza sırasında alkolüm yoktu ve polisleri bekleyerek tutanakların tutulmasını bekledim bu sırada firmayla konuştum ve benden polis tutanaklarını istediler alkol olmadığı sürece aracın çekilmesi dahi hepsini firmanın karşılayacağını söylediler kendilerine tutanakları ve tüm belgeleri verdim aracı kiralama yaparken arkadaşlarım ve tutanakları götürdüğümde akrabalarım hepsi bu söylenen sözleri duydular aradan 2 ay geçtikten sonra Garenta adı altında (Nazlı otel turizm araç kiralama sanayi ve ticaret limited şirketi) sahibi birisi arayıp Garenta adını kullanarak benden 25. Bin tl para istedi aracın onarımı için bende ofise giderek bunu sordum ofis müdürü bunu ödemem gerekmediğini ve bu parayı isteyen kişinin Bursa Garenta firmasının franchise sahibi olduğunu söyledi ve bana gülerek sakın ödeme dedi canı yandı birkaç defa böyle olduğu için senden acısını çıkartacak dedi bende muhatap olduğum insanı dinleyerek ödeme yapmadım franchise sahibi beni arayarak belli bir zaman geçtikten sonra fiyatı 40 bin daha sonra 65 bin daha sonra 95 bin TL'ye çıkardı bu şekilde de şu an mahkeme yoluna gidiyoruz demek isteyeceğim arkadaşlar sakın Garenta firması altında franchise işi var yani mahalle arasındaki rent a car ları Garenta diye kurumsal bir firma diye araç kiralıyorlar sakın ama sakın *** araçlarında kaskosunun bile olmadığını söyledi bu süreçte ofis müdürü... Dikkat edin araçlarda sadece trafik sigortası olduğunu söyledi.

U
Uğur
52+

Garenta Benzer Şikayetler


Garenta Kaskosuz Araç

23.11.2021 tarihinde kiralamış olduğum Fiat Egea aracı full+full genişletilmiş kaskolu deyip aracı 18.00 da Parkora AVM, Odunluk Mah. Akpınar Cad. ...

U
Uğur
728
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz