ŞİKAYET 52 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 2 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.5/5
Ortalama  
Mükemmel
%10
Çok iyi
%0
Ortalama
%4
Kötü
%3
Çok Kötü
%83
Toplam 52 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Adidas Hakkında

Adidas, dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden birisidir. Adını kurucusu Adolf (Adi) Dassler'den almıştır. Adolf Dassler, 1920'lerde Nürnberg yakınlarındaki Herzogenaurach şehrinde daha sonra Puma'nın kurucusu olan ortağı ve abisi Rudolf Dassler ile ayakkabı üretmeye başlamıştır.

Adidas ürünleri nelerdir?

Koşu: Adidas'ın birçok koşu giyim ürünleri koşucular tarafından geniş ölçüde kullanılmaktadır.

Futbol: Futbol, Adidas'ın ana ürün gruplarından biridir. Futbol ayakkabıları, formalar ve birçok futbol ekipmanı üretmektedirler. Ürünleri birçok profesyonel futbol takımı tarafından kullanılmaktadır. Major League Soccer'deki tüm takımlara spor giyim malzemeleri ve diğer futbol ekipmanlarını sağlar. Adidas, uluslararası futbol takımlarının spor eşyası tedariğinde büyük bir rol oynar. Güncel örnekler, Fransa, Almanya, Yunanistan, Romanya, Arjantin, İspanya, Meksika, Japonya, Rusya ve Nijerya'dır. Şirket aynı zamanda ayakkabı alanında bir yenilikçi oldu. Futbol ayakkabılarına örnek olarak Predator, F50, Fevernova ve daha birçok ürün örnek verilebilir. Bunların haricinde birçok Dünya Kupası ve büyük futbol organizasyonları için ürünler üretmiştir.

Golf: 1997'de Adidas, TaylorMade'yi satın aldı ve onu yan kuruluşu yaptı Bu isim adı altında golf ürünleri üretmektedir.

Lakros: Adidas, 2007 yılında lakros malzemelerini üretmeye başladı ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 600 lise öğrencisi için Temmuz 2008'de Adidas National Lecrose Classic'in (Türkçe:Geleneksel Adidas Millî Lakros'u) sponsoru olmuştur.

Adidas hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Adidas satış ve ürün politikası, iade ve değişim koşulları, müşteri hizmetleri, katalog, garanti, şubeler, online işlemler ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adidas Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adidas müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Adidas müşteri hizmetleri numarası 0 850 502 61 41'dir.

Adidas online shop çalışma saatleri kaçtır?

Online Shop Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri: Pazartesi - Cumartesi (resmi tatiller hariç) 09:45 - 18:45.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz