ŞİKAYET 873 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 42 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.2/5
Ortalama  
Mükemmel
%2
Çok iyi
%2
Ortalama
%2
Kötü
%2
Çok Kötü
%92
Toplam 873 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Aras Kargo Hakkında

Türkiye’nin geniş erişim ağına sahip öncü taşımacılık kuruluşlarından olan Aras Kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından dağıtım ve pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. 1989 yılında ulaşılan dağıtım gücüyle bu gücün taşımacılıkta kullanması kararı alınmıştır. Bu tarihten itibaren Aras Kargo faaliyetlerine başlamıştır.
1994 yılında yalnızca Türkiye sınırları içinde değil yurt dışı taşımacılığı konusundaki çalışmalarını da başlatan firma uzun yıllardır taşımacılıktaki başarısını sürdürmektedir. Kurulduğu yıldan beri sektöre getirdiği yenilikler ve teknolojik adımlarla hizmet kalitesini her geçen gün geliştiren Aras Kargo’nun günümüz itibariyle 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 900’ü aşkın şubesi, 4000’den fazla araç filosu ve 14.000 kişilik uzman kadrosu bulunmaktadır. Aras Kargo kurumsal imajını her geçen gün güçlendirerek kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı başarmaktadır. Her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet sunan firma ülkemizin en geniş erişim ağına sahip taşımacılık kuruluşu olma unvanını kazanmıştır.


Aras Kargo Hizmetleri Nelerdir?

Aras Kargo Türkiye'nin önde gelen kargo ve taşımacılık firmalarındandır. Aras Kargo kapıda ödeme, Aras kargo kurye çağır, Aras kargo uçak gibi pek çok hizmetleri bulunmaktadır. Aras Kargo şikayet ve memnuniyet yorumlarını kötüçıktı.com adresinde bulabilirsiniz.

Aras Kargo hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Aras Kargo firmasının; müşteri hizmetleri, kargo takibi, teslimat süresi, depo, havayolu, denizyolu taşıma, aktarım süreci, yurt içi ve yurt dışı gönderimleri, kargo süreci, iade ve değişim koşulları ve gönderim süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aras Kargo telefon numarası nedir?

Aras Kargo'nun telefon numarası 444 25 52'dir.

Aras Kargom nerede?

Paketinizin nerede olduğunu Aras Kargo resmi sitesinden "Kargom Nerede"? kısmından bulabilirsiniz.

Aras Kargo çalışma saatleri kaçtır?

Aras Kargo çalışma saatleri; hafta içi 08:30-18:00, Cumartesi günleri ise; 08:30-15:00’dır. Aras Kargo şubeleri Pazar günleri kapalıdır.

Aras Kargo güvenilir mi?

Aras Kargo hakkında bilgi, yorum, şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz