Yandex Metrika
ŞİKAYET 5 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 5 Kayıttan 1 - 5 Arası Gösteriliyor

Arnica Hakkında

SENUR A.Ş. 1962 yılında, tüketiciler için fonksiyonel, kaliteli, pratik ve yenilikçi ürünler tasarlayıp üretmek misyonuyla yola çıkmıştır. Türkiye’de Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektöründe birçok ilke imza atmış; bilgi, deneyim ve teknolojisiyle SENUR, dünya devlerinin de tercih ettiği üretici firmalardan biri haline gelmiştir.
Ar-Ge’ye büyük önem veren ve bu alanda büyük yatırımlar yapan SENUR, Türkiye’de kendi alanında Ar-Ge bölümünü kuran ilk firmalardan biridir. Bu çalışmalarının sonucunda Türkiye’nin ilk narenciye sıkacağını, ilk katı meyve sıkacağını, ilk mutfak robotunu, ilk halı yıkama makinesini, ilk et kıyma makinesini ve ilk et kıymalı mutfak robotunu üretmiştir. SENUR, hep ilklerin mimarı olmuştur. SENUR, üretim ve tasarım alanındaki engin tecrübe ve bilgisini tüketiciye daha iyi ulaştırmak adına, 2001 yılında şirket stratejisinde ciddi bir değişikliğe gitmiş ve kendi markası olan Arnica’yı hayata geçirmiştir.

Arnica'nın en çok sevilen ürünleri nelerdir?

Arnica cream, teasla, montana, cyclone, krem, bora 5000, bora 4000, merlin pro, blender seti gibi ürünler Arnica'nın en çok sevilen ürünlerdir.

Arnica hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Arnica, ürünleri, iade ve değişim süreci, ödeme seçenekleri, garanti koşulları, çeyiz paketleri, kullanım koşulları ve yetkili servis, kampanya, online alışveriş, kargo, teslimat, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Arnica Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Arnica'nın müşteri hizmetleri numarası nedir?

Arnica'nın müşteri hizmetleri numarası 0850 333 2762'dir

Şikayet Yaz