ŞİKAYET 171 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 17 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.4/5
Ortalama  
Mükemmel
%8
Çok iyi
%0
Ortalama
%2
Kötü
%2
Çok Kötü
%88
Toplam 171 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Birevim Hakkında

Birevim; ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerin Türkiye şartlarında en uygun şekilde alınmasını sağlar. Ev sahibi olmak isteyen kişiler; Birevim’in kendine özgü tasarruf yöntemlerini kullanarak almak istedikleri eve faiz, vade farkı, evin maliyetini artıran kira ödemesi ya da başka başka farklar ödemeden sahip olurlar. Birevim ile Türkiye’nin her yerinden isteyen herkes beğendiği satılık herhangi bir gayrimenkulü alabilmektedir. Birevim yöntemleriyle alt, orta veya yüksek gelir grubunda bulunan kişilerin tamamı avantajlı bir şekilde gayrimenkul sahibi olurlar. Birevim’de ev almak isteyen kişinin ödeme durumuna göre seçenekler sunulur. İsteyen hiç peşinat vermeden ev sahibi olabilir. Ev almak isteyen kişiler aylık ödeyecekleri taksitleri kendileri belirleyebilirler.

Birevim ile kimler ev alabilir?

Birevim, müşterilerinde sınırlamaya gitmemektedir. Ev sahibi olmak isteyen herkes Birevim’in tasarruf yöntemlerini kullanarak ev sahibi olabilir. Kişilerin aylık geliri; düşük, orta ya da yüksek olabilir. Bunun bir önemi yoktur. Ev sahibi olmak isteyen herkes evini Birevim ile Türkiye şartlarında en uygun şekilde almış olur.

Birevim hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Birevim kredi seçenekleri, taşıt kredisi, konut kredisi, eğitim kredisi, ihtiyaç kredisi, kart seçenekleri, ödeme seçenekleri, faiz oranları, ekonomiye destek paketleri, döviz ve değerli maden işlemleri, bes, vade seçenekleri, mevduat, yatırımlar, sigorta ve emeklilik planları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Birevim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Birevim Nedir?

Birevim; bir evim olsun diyen herkese, tasarrufa dayalı, tamamen faizsiz, hiç fark ödetmeyen ev alma modeli sunar. Ev sahibi olmak isteyen kişiler Birevim ile Türkiye şartlarında en uygun koşullarda ev sahibi olurlar.

Birevim'e Nasıl Başvurulur?

Birevim'e resmi sitesi üzerinden başvurabilirsiniz.

Birevim İletişim Numarası Kaçtır?

Birevim'in iletişim numarası 444 23 53'dür.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz