ŞİKAYET 56 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 1 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.2/5
Ortalama  
Mükemmel
%0
Çok iyi
%0
Ortalama
%8
Kötü
%4
Çok Kötü
%88
Toplam 56 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Garanti Bankası Hakkında

Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara'da 103 ortağın katılımıyla bir anonim şirket olarak kuruldu. 2000'lerin başına gelindiğinde, bankaların müşteri bilgisi toplama, saklama ve işleme yetkinliklerinin artmasıyla birlikte, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını daha iyi anlamaya dönük çabalar hızlandı. Bu doğrultuda, tüm kanallardan daha entegre, daha müşteri odaklı bir hizmet sunulmaya başlandı.

2019 tarihi itibarıyla, Garanti BBVA markasını kullanmaya başlayan Banka’nın hisseleri Türkiye’de, depo sertifikaları İngiltere ve ABD’de işlem gören Garanti’nin Borsa İstanbul’daki halka açıklık fiili dolaşım oranı yaklaşık %50’dir.

Garanti BBVA’nın sürekli gelişen iş modelinin arkasında sorumlu ve sürdürülebilir kalkınma, müşteri deneyimi, çalışan mutluluğu, dijitalleşme, sermayenin optimum kullanımı ve verimlilik odaklı stratejik öncelikleri yer alıyor. Garanti BBVA’nın sağlam aktif kalitesinden ödün vermeyerek, sermaye yaratarak, disiplinli ve sürdürülebilir büyüme stratejisi, Garanti BBVA’nın güçlü adımlarla ilerlemesini sağlıyor. Finansal ve finansal olmayan risklerin dünya standartlarındaki entegre yönetimiyle sağlanan etkin risk yönetimi ve yeni fırsatları yakalama konusundaki organizasyonel çevikliği sayesinde Garanti BBVA, tüm paydaşları için sürdürülebilir değer yaratıyor.

Bunların yanı sıra stratejik ortaklıkları, hem Garanti BBVA hem paydaşları tarafından öncelikli kabul edilen konulara odaklanan toplumsal programları ve etki yatırımı odaklı kredi kullandırımlarıyla Garanti BBVA, ortak değer yaratıyor ve pozitif değişimi destekliyor.”

Garanti BBVA hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Garanti BBVA kredi seçenekleri, kart seçenekleri, ödeme seçenekleri, faiz oranları, ekonomiye destek paketleri, döviz, müşteri hizmetleri, değerli metal işlemler, vade seçenekleri, taşıt kredisi, konut kredisi, eğitim kredisi, ihtiyaç kredisi, mevduat, yatırımlar, bes, sigorta ve emeklilik planları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Bankası çağrı merkezi numarası kaçtır?

Garanti Bankası'nın çağrı merkezi numarası 444 0 333'dür.

Garanti Bankası çalışma saatleri kaçtır?

Garanti Bankası, 09:00'da başlayan mesainin ardından 12:30'da öğle arası yemek saati nedeniyle 1 saatlik hizmet sağlamamaktadır. Kapanış saatleri hemen hemen Türkiye'nin tüm şubelerinde 17:00'dir. 09:00 ile 17:00 arasında Garanti Bankasını ziyaret edebilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz