ŞİKAYET 17 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 1 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.0/5
Ortalama  
Mükemmel
%0
Çok iyi
%0
Ortalama
%0
Kötü
%0
Çok Kötü
%100
Toplam 17 Kayıttan 1 - 17 Arası Gösteriliyor

Gratis Hakkında

Türkiye kişisel bakım sektöründe en yaygın mağaza ağına sahip olan Gratis, 2009 yılında kurulan bir kişisel bakım ve kozmetik marketi zinciridir. Yalnızca Gratis mağazalarında bulunan ithal markaların yanı sıra pek çok markaya ait ürünün yer aldığı Gratis; makyaj ürünlerinden bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar 13 farklı kategoride 30.000’i aşkın ürünü tüketiciler ile buluşturuyor. Gratis, 2021 yılı itibari ile 80 ilde 650’i aşkın mağazasıyla hizmet vermektedir. Gratis'in 5 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Türkiye’deki kadın istihdamının artırılmasını önemseyen markanın tüm mağaza çalışanları kadınlardan oluşmaktadır. “Güzel Bak Kendine” ‌mottosu ile yola çıkan Gratis’in amacı; ürünlerini tüketicilere kolay ulaşılabilir sağlamak, hızlı ve rahat alışveriş imkanı sunmak. Ayrıca Gratis yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine ürün çeşitliliği konusunda keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Gratis Ürün Çeşitliliği

Gratis mağazalarında güzellik ve kişisel bakım adına aradığınız birçok ürün gamına ulaşabilirsiniz. Gratis ürünleri arasında; ağız bakımı, bebek-çocuk-anne bakım ürünleri, cilt bakımı, duş & banyo ürünleri, erkek bakımürünleri, kadın & erkek koku, makyaj ürünleri, saç bakımı, sağlık & hijyen ürünleri, ev günlük ihtiyaç gibi pek çok kişisel bakım ihtiyacını giderecek ürün bulunmaktadır. Gratis ürünlerini hem mağazalardan hem de web sitelerinden satın alabilirsiniz. Tüm bu ürünlerin yanı sıra Gratis güzellik ve bakım hizmetleri de sunmaktadır. Randevu sistemi ile çalışan Gratis, Gratis Beauty ile silt bakımı, el & ayak bakımı, oje & kalıcı oje, nailart, kirpik uygulamaları, kaş ve yüz uygulamaları gibi hizmetleri sunmaktadır.

Gratis Mağaza & İletişim

Gratis Türkiye'de 500'ü aşkın mağazası ile hizmet vermektedir. Bu mağazalarda birçok ürün çeşitliliği bulunmak ile beraber Gratis firmasına özel Himalaya, Hask, Bionsen, Wet'n Wild, Bee Beauty, Dirty Works, Splat, Benri, Sleek, The Balm, Yardley, Fraternikus gibi markalarda raflarda yerini almaktadır.

Kendi mağazalarında ve internet sitesinde indirim kampanyaları da yapan Gratis firmasına ait kullanıcı yorumlarını ve Gratis şikayetlerini okumak isterseniz KötüÇıktı'yı inceleyebilirsiniz.

Gratis Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gratis müşteri hizmetleri numarasına nasıl ulaşabilirim?

Gratis müşteri hizmetleri her gün 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Gratis mağaza çalışma saatleri nedir?

Gratis mağazaları 09:00-21:00 arası hizmet vermektedir. Alışveriş merkezlerindeki Gratis mağazaları ise AVM çalışma saatleri ile uyumlu olarak 10:00-22:00 arasıdır.

Gratis'te iade sistemi var mı?

Gratis.com üzerinden satın aldığınız bir ürünün iadesi için Gratis resmi internet sitesinden ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Konuyla ilgili kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini KötüÇıktı sayfasından inceleyebilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz