Yandex Metrika
ŞİKAYET 8 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 8 Kayıttan 1 - 8 Arası Gösteriliyor

Jolly Tur Hakkında

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası olan Jolly, tatilseverlerin desteğiyle sektörün en bilinen markalarından birisidir.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Jolly’nin tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı 600’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Jolly 3500 kişiyi bulan dev kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Jolly hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Jolly; müşteri hizmetleri, iptal ve iade süreçleri, vize işlemleri, uçak, tren, gemi biletleri, rehberler, tatil turlar, oteller, erken rezervasyon, bayram tatilleri, tatil seçenekleri ve paketleri, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Jolly Tur Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Jolly Tur güvenilir mi?

Jolly Tur hakkındaki bütün yorumları kotucikti.com adresinden okuyabilirsiniz.

Jolly Tur çağrı merkezi numarası kaçtır?

Jolly Tur'un çağrı merkezi numarası 444 0 644'dür.

Şikayet Yaz