ŞİKAYET 74 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 2 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.0/5
Ortalama  
Mükemmel
%0
Çok iyi
%0
Ortalama
%0
Kötü
%0
Çok Kötü
%100
Toplam 74 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Kelebek Mobilya Hakkında

Kelebek Mobilya; 1935 yılında ilk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kurulmuştur. Türkiye’nin ilk modern mobilya markası olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olma özelliği taşımaktadır. Kelebek mobilya günümüzde yurt içinde mobilya ve mutfak üzerine kullanıcılarına hizmet vermekte olup 160’ın üzerinde mağazasıyla uluslararası pazarda da seçkin markalar arasında yer almaktadır.

Kelebek Mobilya Ürün Çeşitliliği

Modern mobilya tasarımları ve fonksiyonel dokunuşlarıyla evlerinizi güzelleştirmeyi amaçlayan Kelebek mobilya; oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları , genç odaları, aksesuar ve yatakları ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kelebek Mobilya odaya özel setleri ile de evlerini yenilemek isteyenlere imkan sunmaktadır. Odaya özel mobilya setlerinin yanı sıra Kelebek Mobilya düğün paketleri de piyasaya sürmektedir. Kullanıcı ihtiyacını göz önüne alarak hazırlanan paketler, pek çok farklı mobilya grubunu içinde barındırmaktadır. Paketlerinde kullanıcının isteğine göre kişiselleştirilmesine imkan sağlayan Kelebek mobilya, standart olarak genellikle yatak odası takımı, salon takımı ve yemek odası takımı yer almaktadır.

Kelebek Mağazaları Ve İletişim Bilgileri

Kelebek Mobilya mağazaları ülkenin hemen hemen her ilinde elit müşterilerinin hizmetindedir. Kelebek Mobilya kampanyalarından haberdar olmak, markanın ürün gamını yakından incelemek ve tasarımlar hakkında detaylı bilgi almak için Kelebek'in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda markanın iletişim bilgilerini ve mağaza adres detaylarını bulabilirsiniz. Kelebek Mobilya şikâyetleri, kullanıcı yorumları ve görüşleri hakkında inceleme yapmak için kotucikti.com adresinde kalabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kelebek Mobilya teslimat kaç gündür?

Kelebek Mobilya teslimat süreleri; ürüne ve ürün grubuna bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Teslimat süreleri hakkında net bilgi almak için mağaza yetkililerine ulaşabilirsiniz. Kelebek Mobilya teslimat süreleriyle ile ilgili kullanıcıların yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz ise, buraya tıklayarak kotucikti.com’u ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz siz de bu konuyla ilgili şikayet ve yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri numarası nedir?

Kelebek Mobilya müşteri hizmetlerine 0850 800 18 05 no’lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kelebek Mobilya satış noktaları nerededir?

Kelebek Mobilya satış noktaların için Kelebek'in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz