Yandex Metrika
ŞİKAYET 17 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 17 Kayıttan 1 - 17 Arası Gösteriliyor

Koçtaş Hakkında

1955 yılından itibaren büyük inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet veren Koçtaş Ticaret A.Ş., perakende satışlarına 24 Mayıs 1996 tarihinde İzmir-Bornovada açtığı ilk mağazasıyla başladı. Temmuz 1998de Antalya Topçular ve Aralık 1998de İzmir Balçovada açtığı mağazalarla perakende sektöründe faaliyet göstermeye devam etti.

Koçtaş, sektöründe lider olmak, dünyadaki yenilikleri know-how transferiyle elde etmek ve böylelikle uluslararası bir satınalma gücü yaratarak rakiplerine karşı üstünlük sağlamak için, 2000 yılında ev geliştirme sektörünün dünya çapındaki en büyük üç şirketinden biri olan, Kingfisher grubuna bağlı B&Q firması ile ortaklık anlaşması imzaladı. Şubat 2000de başlayan ortaklıkla; şirketin %50 hissesi Koç Grubuna, %50 hissesi de B&Qnun bağlı olduğu Kingfisher Grubuna verilirken ve şirketin resmi adı da Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş. oldu.

Kingfisher grubu Avrupadaki 10 ülkede bini aşkın mağazayla dünya ev geliştirme sektöründeki en güçlü topluluklardandır. Kingfisher, İngiltere, Polonya ve Türkiyede pazar lideriyken; Fransa ve İspanyada pazarın ikinci; Rusya ve Romanyada ise pazarın üçüncü büyük oyuncusudur. Grup ayrıca İrlanda, Portekiz ve Almanyada da faaliyet göstermektedir. Grubun B&Q dışındaki diğer markaları Castorama, Screwfix, Brico Dépot ve Koçtaştır. Grubun İngiltere ve İrlandada B&Q ve Screwfix markaları ile 785, Fransada ise Castorama ve Brico Dépot markası ile 221 mağazası bulunuyor.

Bugün Koçtaş, İzmirden Diyarbakıra, Trabzondan Mersine kadar Türkiyenin 19 ilinde toplam 41 mağazasıyla, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla müşterilerine sunuyor. Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.

Koçtaş'da Hangi Ürünler Var?

Koçtaş'da mobilyadan, bahçe ve balkona, ısıtma ve soğutmadan banyoya, mutfaktan dekorasyona, ev elektriği ve aydınlatmadan beyaz eşyaya, hırdavattan ahşap yapı ve inşaata kadar türlü türlü kategori ve zengin ürün çeşidi vardır.

Koçtaş hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Koçtaş ürünleri, inşaat malzemeleri, kalite politikası, iade ve iptal süreci, indirim, müşteri hizmetleri, fiyatları, garanti koşulları, son kullanma tarihleri, katalog, değişim koşulları ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Koçtaş Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Koçtaş'ın iletişim numarası nedir?

Koçtaş'ın iletişim numarası 0850 209 50 50'dır. Haftaiçi saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

Şikayet Yaz