Yandex Metrika
ŞİKAYET 3 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 1 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 3 Kayıttan 1 - 3 Arası Gösteriliyor

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş., 31 Mart 1989 tarihinden bu yana finans alanında faaliyet vermektedir. Kuveyt Türk, aktif büyüklükte katılım finans kuruluşları arasında ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca altın bankacılığında katılım finans kuruluşları arasında ilk sıradaki sıradaki yerini korumaktadır.

İKuveyt Türk Hizmet Çeşitliliği

Kuveyt Türk; bireysel, kobi ve ticari kişilere hizmet vermektedir. Kuveyt Türk'de; kartlar, sigorta ve emeklilik, ödemeler, yatırım, altın bankacılığı, engelsiz bankacılık, kağıtsız bankacılık, dış ticaret, kartlar, pos, nakit yönetimi, turizm bankacılığı, tarım bankacılığı ve proje finansman hizmetlerini alabilirsiniz.

Kuveyt Türk hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Kuveyt Türk; kredi seçenekleri, kart seçenekleri, ödeme seçenekleri, faiz oranları, ekonomiye destek paketleri, döviz, müşteri hizmetleri, değerli metal işlemler, vade seçenekleri, taşıt kredisi, konut kredisi, eğitim kredisi, ihtiyaç kredisi, mevduat, yatırımlar, bes, sigorta ve emeklilik planları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kuveyt Türk müşteri temsilcisine nasıl ulaşırım?

Kuveyt Türk müşteri temsilcisine 444 0 123, 0850 251 0 123 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk güvenilir mi?

Kuveyt Türk hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk çalışma saatleri kaçtır?

Kuveyt Türk şubeleri 08:30-12:30 ile 13:30-17:30 saatleri arasında çalışmaktadır.

Şikayet Yaz