Yandex Metrika
ŞİKAYET 10 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.1/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
1
Toplam 10 Kayıttan 1 - 10 Arası Gösteriliyor

Lenovo Hakkında

Lenovo'nun hikayesi otuz yılı aşkın süre önce Çin'de başladı. Günümüzde ise 160'dan fazla ülkede bulunan, dünyayı daha çekici bir yer haline getirmek ve zorlu küresel sorunları çözmek için teknolojiyi sürekli olarak yeniden hayal eden bir grup ile çalışmaktadır.

Lenovo'nun ürünleri nelerdir?

Lenovo laptop, bilgisayar, telefon, tablet, monitör gibi teknolojik ürünler üretmektedir. Lenovo Ideaped, Lenovo'nun en çok sevilen modellerinden birisidir. Lenovo bilgisayar almak istiyor ve karar veremiyorsanız; Kötüçıktı.com adresinden Lenovo'nun yorumlarını okuyabilir ve kararınızı verebilirsiniz. En yakın Lenovo servisi gibi merak ettiğiniz diğer konulara Lenovo'nun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Lenovo hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Lenovo satış ve ürün politikası, iade ve değişim koşulları, kullanım ömrü, arıza, müşteri hizmetleri, fiyatlar, garanti ve yetkili servis hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lenovo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Lenovo'nun ürünleri nerede satılıyor?

Lenovo'nun ana bayilerine Lenovo'nun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Lenovo ürünlerinin kullanıcı yorumları nasıl?

Lenovo hakkında kullanıcıların bütün yorumlarına kötüçıktı.com adresinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sizler de Lenovo hakkında yorum yazabilirsiniz.

En yakın Lenovo servisine nasıl ulaşabilirim?

En yakın Lenovo teknik servisine Lenovo'nun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz