ŞİKAYET 150 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 7 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.1/5
Ortalama  
Mükemmel
%0
Çok iyi
%2
Ortalama
%1
Kötü
%6
Çok Kötü
%91
Toplam 150 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Media Markt Hakkında

1979 yılında ilk mağazasını Münih’te açan MediaMarkt olarak televizyon ve görüntü sistemlerinden ev sinema sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar ürün çeşidini tek çatı altında sunuyoruz. Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Lüksemburg, Yunanistan, İsveç ve Türkiye olmak üzere toplam 14 ülkede 65 bini aşan çalışanımız ve 1000'den fazla mağazamız ile Avrupa'nın 1 numaralı elektronik perakendecisiyiz. MediaMarkt Saturn Perakende Grubu olarak, 2017 yılından bu yana Avrupa’nın önde gelen tüketici elektroniği platformu CECONOMY’nin bünyesinde hizmetlerimize devam ediyoruz. MediaMarkt Türkiye olarak, ilk mağazamızı 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtık. Bugün 27 ilde 78 mağazamız, 200 bin metrekareyi aşan satış alanımız ve 2 binden fazla çalışanımızla, yılda 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyoruz.

Media Markt Ürünleri Nelerdir?

Media Markt telefon, bilgisayar, bilgisayar bileşenleri, televizyon ve monitör, ses ve müzik, aksesuar, fotoğraf makinesi ve kamera, ev aletleri ve yaşam, beyaz eşya, spor, oyun ve hobi gibi kategorilerde sayısız ürünleriyle hizmet vermektedir.

Media Markt hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Media Markt satış ve ürün politikası, iade ve değişim koşulları, müşteri hizmetleri, katalog, garanti, şubeler, online işlemler ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Media Markt Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Media Markt müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Media Markt müşteri hizmetleri numarası 0850 222 1 500'dür.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz