Yandex Metrika
ŞİKAYET 3 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 3 Kayıttan 1 - 3 Arası Gösteriliyor

Parex Hakkında

Parex diğer adıyla Provel Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2011 yılında %100 yerli sermaye ile Türkiye'nin en inovatif markası olma amacıyla kurulmuştur.

Parex kuruluşunun ilk yılında Türkiye’yi sektöründe büyük bir yenilik olan döner hazneli otomatik temizleme seti Twister ile tanıştırdı. Temizlikte yarattığı benzersiz kolaylıkla devrim yaratan bu ürün, aynı kategoride Parex’i liderliğe de taşıdı. Parex bu kategorideki liderliğini her yıl yeni bir ürünle pekiştirdi. Twister’ı, 2012’de Tornado, 2014’te yer tasarrufu sağlayan asansör sistemi ve iki farklı paspas seçeneği sunan Maestro, 2015’te tekerlekli kovasıyla kolayca taşınan Spinner ve 2017’de küçük boyu ile büyük işler yapan Maestro Compact takip etti. Ev işlerini dert olmaktan çıkaran bu ürünler, kadınların büyük beğenisini kazandı ve temizlik alışkanlıklarını kökten değiştirdi.

Temizliğin yenilikçi markası Parex, temizlik yardımcılarındaki başarısını ev bakım kategorisine taşımak için hem çok çalıştı, hem de herkesin hayatını kolaylaştıracak pratik ürünler sunmaya devam etti. Parex’in tüm evlerde olma hedefi özgün ürünler geliştirmesinin önünü açtı. ARGE yatırımları, nitelikli insan gücü ve yaratıcı tasarımları da Parex’i bir adım öne taşıdı. Bunun sonucunda Yaşam Kategorisi’nde Rainbow, Boxx Kova, Sepetto gibi tüketicilerin ev işlerinde kolaylık sağlayan dekoratif ürünler hayatımıza girdi.

Parex hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Parex firmasının; ürün kalitesi, güvenilirlik, müşteri hizmetleri, garanti, iade ve değişim koşulları, ödeme seçenekleri, online alışveriş, kampanya ve mağazaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Parex Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Parex güvenilir mi?

Parex hakkındaki kullanıcı yorumlarını kotucikti.com adresinden okuyabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Parex müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Parex'in müşteri hizmetleri numarası 0530 285 83 12'dir.

Şikayet Yaz