Yandex Metrika
ŞİKAYET 14 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 14 Kayıttan 1 - 14 Arası Gösteriliyor

Pegasus Hakkında

Pegasus Hava Yolları İstanbul merkezli bir havayolu şirketidir. 20 yıldır misafirlerini hayalleriyle buluşturan Pegasus, Türkiye'nin en tecrübeli ve köklü havayolu şirketlerinden birisidir. Tüm sene boyunca kampanya ve fırsatlarıyla seyehat anlayışını değiştiren Pegasus, yenilikleriyle ve sektördeki bilinirliği ile müşterilerinin vazgeçilmez hava yolu firmasıdır.

Pegasus Hava Yolları Hangi Ülkelere Seyehat Etmektedir?

Pegasus yurt içinde 35, yurt dışında 77 olmak üzere toplamda 43 ülkede toplam 112 noktaya tarifeli seferler düzenlemektedir. Münih, Moskova, Budapeşte, Brüksel, Berlin, Londra, Kopenhag, Belgrad, Hamburg, Barselona, Cenevre, Atina gibi ülkeler başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde varlığını sürdürmektedir.
Pegasus bilet iptal, Pegasus bilet sorgulama, Pegasus bilet al gibi sıkça sorulan soruları Pegasus'un resmi sitesinden bulabilirsiniz.

Pegasus hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Pegasus firmasının; rezervasyon iptal, uçuşlar, müşteri hizmetleri, bilet, satış politikası, iade ve değişim koşulları, güvenilirlik, yurt içi ve yurt dışı ulaşım, havayolları, havaalanları, para iadesi ve ödeme şekilleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pegasus Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pegasus çağrı merkezi numarası nedir?

Pegasus çağrı merkezi numarası 0888 228 12 12'dir.

Pegasus biletimi nasıl iptal edebilirim?

Pegasus biletinizi iptal etmek için Pegasus çağrı merkezini arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şikayet Yaz