Yandex Metrika
ŞİKAYET 9 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.2/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
1
Çok Kötü
0
Toplam 9 Kayıttan 1 - 9 Arası Gösteriliyor

sahibinden.com Hakkında

Sahibinden.com, 2000 yılında kurulmuştur. Türkiye'nin ilan ve alışverişte ilk adresi sahibinden.com, bir e-ticaret sitesi olmasının ötesinde; Türkiye'nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşımaktadır.
Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren sahibinden.com, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisleriyle de ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda ödülün sahibi oldu.

sahibinden.com hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. sahibinden.com firmasının; ürün kalitesi, müşteri hizmetleri, iade, iptal ve değişim koşulları, abonelik üyelik, web kullanımı, online alışveriş, e-ticaret, ödeme seçenekleri, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

sahibinden.com Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sahibinden.com güvenilir mi?

Sahibinden.com'daki müşteri yorumlarını kotucikti.com adresinden görebilirsiniz.

Sahibinden.com'a üye olmak ücretsiz mi?

Sahibinden.com'a üye olmak ücretsizdir.

Şikayet Yaz