Yandex Metrika
ŞİKAYET 8 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 1 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.1/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
1
Toplam 8 Kayıttan 1 - 8 Arası Gösteriliyor

Tekzen Hakkında

Tekzen,mobilya ve yapı malzemeleri satışı yapan uluslararası yapımarket zinciridir. 1995 yılında Türk-Alman iş ortaklığında şirket, Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Romanya'da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tekzen Ürün Çeşitliliği

Tekzen, mobilya, banyo, ev tekstili ve dekorasyon, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, inşaat ve boya, anne ve bebek, ısıtma ve soğutma, bahçe, spor ve outdoor, aydınlatma, hırdavat ve el aletleri, kişisel bakım ve sağlık, oto aksesuarları, süpermarket ve petshop kategorilerinde geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Tekzenhakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Tekzen firmasının; müşteri hizmetleri, ürünleri, teslimat süresi, kargo, özel üretim, ürün kalitesi, iade, iptal ve değişim koşulları, çeyiz paketleri, salon takımları, yatak odası takımları, kargo süreci, ödeme seçenekleri, ürün garantisi, mobilya takımları, online alışveriş, kampanya ve mağazaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tekzen Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tekzen müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Tekzen müşteri hizmetlerine 4448596 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Tekzen güvenilir mi?

Tekzen hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz