ŞİKAYET 311 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 6 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.5/5
Ortalama  
Mükemmel
%9
Çok iyi
%2
Ortalama
%3
Kötü
%5
Çok Kötü
%81
Toplam 311 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Turkcell Hakkında

Turkcell, Türkiye’de kurulmuş; yerleşik, entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ses, data, TV hizmetleri ve katma değerli bireysel ve kurumsal servisler sunmaktadır.


Turkcell Hizmetleri Nelerdir?

Turkcell'in hizmetleri arasında ilk sırada iletişim ağları gelmektedir. Turkcell faturalı ve Turkcell faturasız hatlarıyla kullanıcılarının ihtiyaçlarına Turkcell 4.5G hızında cevap vermektedir.Turkcell Superonline ile fiber hızında internet, Lifecell paketleri ve TV+ ile televizyon gibi alanlarda hizmetlerini sürdürmektedir.

Turkcell hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Turkcell şirketi hakkında sözleşmeler, müşteri hizmetleri, altyapı, cayma bedeli, hizmet taşıma ve aktarma, hatlar, teknik servis, internet, telefon, televizyon, anlaşmalar, taahhüt ve sözleşme iptal koşulları, abonelikler, fiyatlandırmalar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell'e nasıl geçilir?

Hattınızı Turkcell'e taşımak için GSM operatörünün sağladığı geçiş paketlerini değerlendirebilirsiniz. Geçmeyi planladığınız tarife paketini seçerek GSM operatörünün resmi websitesinde yer alan Hat Taşıma Formu'nu doldurabilir ya da 0532 532 00 00 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetleri numarası nedir?

Turkcell müşteri hizmetlerine 0532 532 00 00 çağrı merkezi numarasından ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz