ŞİKAYET 622 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 23 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.2/5
Ortalama  
Mükemmel
%2
Çok iyi
%0
Ortalama
%2
Kötü
%4
Çok Kötü
%92
Toplam 622 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Vestel Hakkında

Vestel Şirketler Grubu 18’i yurtdışında olmak üzere toplam 28 şirketten oluşuyor. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu. Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamı ile 155 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 21 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu.
16 bin kişinin üzerinde istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil eden Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri, Türkiye’de TV pazarında lider, beyaz eşya pazarında ilk üç üreticiden biri. Avrupa’nın en modern ve en güncel teknolojiyi kullanan üreticileri arasında üst sıralarda yer alan Vestel, tüm üretimini Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de gerçekleştiriyor.

Vestel Ürünleri Nelerdir?

Vestel'in çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Vestel buzdolabı, Vestel çamaşır makinesi, Vestel televizyon gibi beyaz eşyalardan, Vestel telefon, Vestel kulaklık, Vestel ankastre, Vestel klima gibi pek çok kategoride ürünleri bulunmaktadır.

Vestel Müşteri Hizmetleri & İletişim

Vestel müşteri hizmetleri veya en yakın Vestel yetkili servisini aramak istiyorsanız: Vestel'in kurumsal web sitesi üzerinden arama yaparak dilediğiniz servise ulaşabilirsiniz.

Vestel hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Vestel satış ve ürün politikası, iade ve değişim koşulları, teknik servis, bayii, müşteri hizmetleri, beyaz eşya setleri, arıza, garanti ve yetkili servis hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vestel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Vestel müşteri hizmetleri numarası nedir?

Vestel müşteri hizmetlerine 0850 222 4123 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz.

Vestel servis numarası nedir?

Size en yakın Vestel yetkili servisinin numarasına Vestel'in resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Vestel ürünleri nasıldır?

Vestel'in kullanıcı yorumlarına Kötü Çıktı üzerinden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Vestel güvenilir mi?

Vestel hakkında bilgi almak için Kötü Çıktı sitesini inceleyebilirsiniz.

Vestel'in garantisi var mıdır?

Vestel ürünlerinin, ürün bazında garanti süreleri geçerlidir.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz