ŞİKAYET 813 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 22 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.6/5
Ortalama  
Mükemmel
%11
Çok iyi
%1
Ortalama
%4
Kötü
%5
Çok Kötü
%79
Toplam 813 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Vodafone Hakkında

Vodafone, dünyanın en büyük uluslarası mobil şirketlerinden olmakta ve mobil iletişim faaliyetlerini ülkemizde de sürdürmektedir. Türkiye'nin dijitalleşme yolundaki ilerleyişine büyük katkıları olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Vodafone Türkiye Hizmetleri Nelerdir?

Vodafone mobil iletişim ve internet hizmetiyle ülkemizde faaliyet göstermektedir. Mobil iletişim ve internet hizmetlerinde çeşitli alternatif sunmakta olup Vodafone Yanımda uygulamanızdan veya Vodafone merkezlerinden dilediğiniz Vodafone tarifelerinden birine geçebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasıyla dilediğiniz an Vodefone faturasını ödeyebilir, istediğiniz Vodafone paketlerini satın alabilirsiniz.

Vodafone hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Vodafone şirketi hakkında sözleşmeler, müşteri hizmetleri, altyapı, cayma bedeli, hizmet taşıma ve aktarma, hatlar, teknik servis, internet, telefon, televizyon, anlaşmalar, taahhüt ve sözleşme iptal koşulları, abonelikler, fiyatlandırmalar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

Vodafone müşteri hizmetlerine Vodafone hattınızdan 542’yi, diğer operatörlerden ve sabit hatlardan ise 0 (542) 542 00 00'ı arayarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone hat taşıma nasıl yapılır?

Vodafone hat taşıma işlemini mağazalardan da, online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için geçmek istediğiniz tarifeyi seçmeniz, taşımak istediğiniz numarayı belirtmeniz, kişisel bilgilerinizi ve SIM kartın ulaştırılmasını istediğiniz teslimat adresini girmeniz yeterlidir.

Vodafone online kanallar nelerdir?

Vodafone online işlemler yapabileceğiniz farklı kanallar sunmaktadır. Bu kanallar; Vodafone Yanımda uygulaması, online self servis hizmeti, SMS self servis hizmeti ve sesli yanıt *7000 self servis hizmetidir. Vodafone online hizmetlerinden memnun kalmadığınız durumlarda Vodafone şikayetlerinizi kötüçıktı'ya yazabilirsiniz.

Vodafone çalışma saatleri kaçtır?

Vodafone bayilerinin çalışma saatleri sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasındadır.

Vodafone güvenilir mi?

Vodafone hakkında bilgi, yorum ve şikayetleri Kotucikti.com adresinde bulabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz