Toyota Sıfır Aracım 3 Gün Kullanmayınca Aküsü Boşalıyor

Ankara Toyota Efe Plazadan 05.07.2019 yılında aldığım aracım bir kaç ay sonra üç yada maksimum dört gün çalıştırmadığımda aküsü tamamen boşalmaya başladı. Bu sorun sürekli tekrar etmeye başladı ve en az 6-7 kez sorun olduktan sonra servis aküyü tamamen değiştirdi ama bir kaç gün önce yine aynı sorunu yaşadım. Aracım Cumartesi günü uzun yoldan (100 km Kızılcahamam'dan Ankara'ya) geldikten sonra evin otoparkına park ettim. Salı günü aracımla bir yere gitmek için indiğimde aracım çalışmadı tamamen kilitlenmiş kapılar dahi açılmadı. Daha sonra takviye yaptık ve EPB ARIZA IŞIĞI YANIYORDU ekranda resimlerde de mevcut hepsi. Benim aracımla aynı model bir kaç araç sahibiyle görüştüm 2019 model ve 8000 km olan bir araç sahibi bir alıştırmasa bile böyle bir sorun yaşamadığını söyledi bir kaç kişi de aynı şekilde hiç yaşamamışlar böyle bir sorun.

S
Sevinç
21+

Toyota Benzer Şikayetler


Toyota Yokuşta Adeta Duruyor

Toyota Corolla 2009 1.4 arabam ile düz yoldan rahat gidiyorum ama yokuşta adeta duruyor bu durumda çok rahatsızım lütfen yardımcı ...

A
Ali
758
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz