Aktif Bebek Yüzde 40 Kar Marjı

Selamlar,

AKTİF BEBEK (LEYLEK MAĞAZACILIK ) Firmasına 3500 lira ***, başkalarının da mağdur olmaması adına tekrar paylaşıyorum.

Bayilik için aradılar 3000-4000 çeşit ürünümüz var, yüzde 40 kar marjı veriyoruz. Size her konuda destek sağlıyoruz, satış temsilcisi veriyoruz. Panel kuruyoruz b2b ekibimiz var dediler. Sürekli kampanyalarımız var size destek oluyoruz dediler. Ürün sayıları 600 adet. Yaptıkları açıklama pandemi dolayısıyla bu şekilde. Ben üyeliği alalı 3 ay olmadı o dönemde de pandemi vardı? Neden yanlış bilgi verdiniz diyorum cevap yok. Yüzde 40 kar marjı dediler. Kendi fiyatlarına TY, HB gibi platformda satan onlarca satıcı bulunmakta. Kargo + komisyon + kar marjı eklediğimizde diğer satıcıların 2 katına gelmekte maliyet ve siz beceremiyorsunuz diyerek sıyrılmaya çalışıyorlar. Kampanya falan her şey aslında hikayeymiş.

Kendi fiyatlarıyla tablo oluşturdum cevap vermediler dönüş yapmadılar. Destek ekiplerimiz, satış temsilcimiz dedikleri 1 kere aradı para almak dışında 4 aylık süreçte numaralarını bilmiyorum henüz. Mailleşme yapıyoruz sorunları söylüyorum yanıltıldığımı söylüyorum ''Hadi işine bak'' ''hakkın varsa git al oradan'' şeklinde mahalle ağzıyla konuşuyorlar. Başta bana rastgele 5 adet ürün için söyledikleri fiyatlar verdikleri XML de daha pahalı diyorum, yanılttınız beni diyorum. Zam geldi diyorlar. Sözleşmeyi imzalamadan kendilerine iletmeden size xml vermiyorlar fiyatları ve ürün sayısını göremiyoruz. Sözleşmeyi imzaladığımızda da ellerine düşüyorsunuz resmen.

Para iadesi istediğimiz de iptal etmiyorlar, iade gerçekleştirmiyorlar. Çok çok amatör firma, bu firmadan çektiğim kadar hiçbir firmadan çekmedim. Değil ürünlerini listelemek adlarını görmek istemiyorum. Xml almak için 4 kere aradım 2 hafta içinde xml teslim ettiler. Meğer dertleri sözleşmenin ellerine ulaşmasıymış. Sözleşme ulaşırsa nasıl olsa ürün sayısı kar marjı ortaya çıksa da cayamayacağız sanıyorlar.

Buraya şikayet yazanlara adlı işlemleri başlatıp caydırıyorlar insanları. Aynı durumda onlarca insan var ve sesleri çıkmıyor. Benim için de savcılığa şikayette bulunmuşlar. Faturasız ürün satmaları, taahhüt ettikleri hiçbir hizmeti gerçekleştirmemeleri ve en komiği de bayilik sattığı platformlar da zaten kendilerinin gizli gizli ürün satışı yapıyor olması ve bu platformlarda 50 kusur bayi alarak sizin satış yapmamızı imkansız kılıyorlar. Olayları bu tarz platformlarda dillendirdikten sonra dava edeceklerini bildirerek tehdit, küfür ve hakaretlerine maruz kaldım.

R
Ronay
1659+
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz