Hakkımızda

UZUNNU ŞİRKETLER GRUBU sektördeki faaliyetlerine 1989 yılında kurulan  NETELSAN markasıyla başlamıştır. Geçtiğimiz 6 sene içerisinde ise, sektörün en eski firmalarından 1960 kuruluşlu NURAL ELEKTRİK A.Ş.’yi de bünyesine katarak, hemen arkasından 2013 yılında bilişim sektörü alanında faaliyet gösteren NUİTEX BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. yi kurmuştur. BULBAKALIMBUL.COM A.Ş. ile 2017 yılında internet ve e-ticaret konularında girişimlere başlanmıştır. 2020 yılında NUİTEX A.Ş. çatısı altında faaliyete başlayan KÖTÜÇIKTI.COM tüketici şikayetleri alanında hizmet vererek önemli bir marka olmuş ve bilgi teknolojileri sektörüne dahil olmuştur. UZUNNU ŞİRKETLER GRUBU  böylece 31 yıllık tecrübesine  yeni yatırımlar ekleyerek, gücüne güç katmış, Elektrik ve Elektronik sektöründeki faaliyetlerine de hız vererek yola devam etmektedir. Firmamız; geleceği görerek, geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite, ileri teknoloji, inovatif arge ilkesiyle hareket etmiş, kaliteyi ve hizmeti birarada  sunma duruşundan asla taviz vermeden, sürekli yenilikler yaparak, hiç durmadan istihdam ve üretime sağladığı katkıların verdiği büyük onur  ve  gururla  birlikte, üretimlerine her geçen gün yeni bir ürün eklemiştir.

Ülkemizin milli ekonomisine ciddi katkıda bulunan ve üretiminin tamamını kendi bünyesindeki tesislerinde gerçekleştiren grup şirketlerimiz, tüm Tasarım, AR-GE ve İnovasyon faaliyetlerini de kendi bünyesinde çalışan mühendisler ile yürütmektedir.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz