Asum Havuz Sistemleri

Asum Havuz Sistemleri firma sahibi, A*** A*** tarafından *** düşünüyorum. Ve bizim başımıza gelen başkasının da canını sıkmasın diye buraya yazma gereği duydum. Bu şahısla 09.04.2022 tarihinde sözleşme yaptık ve 50 bin TL peşinatı, hem akrabam hem ortağım dediği O*** A***'nın hesap numarasına yatırdık. Peşinatı alana kadar çok ilgili görünüyordu. Her aradığımızda ulaşabildik. Sözleşmeyi yaparken, benim burada 1 haftalık işim var, maximum 10 güne bitiririm dedi. Sözleşme şartı maximum 15 gündü. Fakat sadece 21 günde kazı ve alt zemin işini yaptı ve bu süreçte, bazen günde 8-9 kez aramama rağmen, ne telefonlara baktı, nede süreçle ilgili bilgilendirdi. 3 gün arıyorsunuz telefonlara bakmıyor, sonrasında geçiştirmelik bir mesaj yazıyor. Sonunda kartvizitte de ismi yazan babası M*** A*** ulaştık. Çalışıyordur ben iletirim demesine rağmen, gün bitimine kadar yine dönüş yapmayınca, sözleşmeyi iptal etme kararı aldık. Ve nasıl olduysa sabahtan bize dönüş yaptı. İptal kararında haklı olduğumuzu, malzeme tedarik kısmında sorun olduğunu ve bu nedenle gecikme olduğunu söyledi. Oysaki bize üretimini kendilerinin yaptığını söylemişti. Ve peşinattan kalan ücreti ramazan bayramından sonraki ilk mesai günü hesabımıza geri iade edeceğini mesaj yazarak taahhüt etti. Yine de iyi niyetimizle, 4 gün daha bekledik. Söz verdiği gibi ilk mesai gününde, 2 kez aradım açmadı, mesaj yazdım dönüş yapmadı, ve üzerinden yaklaşık 4 gün daha geçti. Mesajlarında bize yapmış olduğu masrafların 27600 TL tuttuğunu ve 50000 TL peşinattan kalan 22400 TL yi iade edeceğini kabul etmişti. Bu para için bu tarz davranışlara gerek olmadığını düşünüyorum. Hesabıma para iadesini gerçekleştirmediği sürece, burada yazdıklarımın doğruluğu da ortaya çıkmış olacak. Ben zaten yasal işlemleri başlattım. Gereğini artık hukuksal yol çözecek. Bu arada biz bu şahsı yorumlardan bulmuştuk. Bizle aynı hataya düşmeyin diye buraya yazma sorumluluğu hissettim. Asla kimseye tavsiye etmiyorum!

Y
Yılmaz
75+

Asum Havuz Sistemleri

Asum Havuz Sistemleri olarak bugüne kadar hiçbir müşterimizin mağdur olmasına sebebiyet vermedik. Belirtilen tarihte sözleşme imzalanmış ve müşteriden 50.000 TL alınmıştır. Havalar o tarihlerde Bursa bölgesinde bir hafta yağışlı olduğundan dolayı (hava raporlarına bakilabilinir) ara verilmiştir. Havuz kazisi yapılmış ve zemin betonu atılmıştır. Montaj icin tarih verilmiş ve montajdan bir gün önce yapılan telefon görüşmesinde Bursa belediyesinin tutanak tuttuğunu ve bu nedenle havuz yapmaktan vazgeçtiklerini tarafımıza iletmişlerdir. Belediye tutanağı ve whatsapp yazışmaları arşivlerimizde mevcuttur. Yanıltıcı bilgi verip firmamızın is yapmadığını bundan dolayı işi iptal ettiğinizi belirtmeniz firmamıza karşı yapmış olduğunuz karalayıcı bir tutumdur. Yapılan masraflar faturalandırılmış ve kendilerine iletilmiştir. Şirketimizin kalan bakiyeyi odeme tarihi gelmeden sosyal platformlarda ailesi ve aile dostları tarafından şikayetler yazılıp firmamız farklı lanse edilmeye çalışılmıştır. Arşivlerimizde yapılan yazışmaların ve tutnaklarin belgesi resmî olarak vardır. Firma avukatımız konuya ilişkin hukuki süreci başlatmış olup markamızı karalamaya dönük bu tür haksız yorumları yargı kanalıyla çözme yoluna girmiştir. İsteyen herkese açık ve şeffaf bir şekilde belgeler yazışmalar gönderilir.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz