Bozdoğanlar Mobilya Ürünü Yanlış Gönderip Sonra Yapabilecek Bir Şey Yok Üzerinden Zaman Geçmiş Diyorlar

Gaziantep Bozdoğanlar Karşıyaka şubesinden Luxell markalı ankastre set aldım. Tamamı siyah set olsun dememe rağmen fırın siyah ocak siyah davlumbaz beyaz renkli geldi. Yani daha önce kaç kişi acaba böyle parça parça set aldı çok merak ediyorum bunu bana bu şekilde gönderen eleman hangi akla hizmet gönderdi. Çeyizim için aldığımı söyledim o yüzden aldığım ürün üzerinden 1 yıl geçti haliyle. Evimi İstanbul'a kurduğum için şuan tüm ürünler İstanbul'da Ve şubenin bana söylediği tek şey yapacak bir şey yok. 

Ben bunu 1 yıl 2 yıl kullanmayacağım senelerce kullanacağım. Yaptığınız yanlışın ceremesini ben çekmek zorunda değilim. O kadar para veriyoruz. İnsanları mağdur etmenin lüzumu yok.! Bu şubeye ait daha önce yine bir şikayetim vardı hala işlerini adam akıllı yapmadıkları belli gün geçmiyor ki yine bir şikayet oluşturmayayım. Şikayetçiyim. Ve ne olursa olsun bu konunun peşini bırakmayacağım. Yapacağınız bir şey bulana kadar.

S
Sıdıka
30+
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz