Das Power Genarator Müşterileri Oyalıyor

Merhabalar, Das Power firmasında 2020 yılı ocak ayında satın alma personeli olarak çalışmaya başladım. Şirketin ilk aylarında farklı bir pozisyonda çalışan arkadaşım S***i hanım benden y** bankası hesap numarası istedi. Bende maaş hesabı olduğunu düşündüğümden hesap numaramı verdim. İş verenimin iyi niyetli olduğunu düşünüyordum. Hesap numaramı alan bu firma (Das Power) müşterisine benim şahsi hesap numaram ön avans için vermiş. Beni şirketin yöneticisi e*** k*** odasına çağırıp şirketin o bankada hesap numarasının olmadığını söyleyip acil avansı almaya ihtiyaçları olduğunu gerekçe gösterip habersizce hesabıma avans göndertilmiş. (müşteri yabancı olduğundan dolayı şirketin banka hesabıdır diye kandırmışlar) Daha sonra hesabıma gelen parayı çekip şirkete vermemi söylediler. Ben hala iyi niyetli düşündüğümden şirkette yine çalışan olan e*** bey ile en yakın şubeye gidip parayı çektik ve elden iş verenimiz e**** k*******T'a teslim ettik. 

Birkaç ay sonra müşteriler ile çalıştığım firma arasındaki olan şeyleri görünce (parasını alıp teslim edilmeyen jeneratörler, müşterilere söylenen ***, mağduriyetler, vs...) işten ayrılma kararı alıp bu firmadan ayrıldım. Bu firmadan ucuz yırttığımı düşündüm fakat durum öyle olmadı. Tabii ki de bu süre zarfından sonra hesabıma avans atılan müşteriye ne jeneratör verilmiş ne de aldığı ödeme iade edilmiş. Müşterilerine avansı almadıklarını, avansı kime attıysanız jeneratörü oradan almaları gerektiğini söylemişler. Haliyle müşteri dava yoluna başvurmuş. Ben bu olayı bana karşı açılan haciz davasında öğrendim. Beynimden aşağıya kaynar sular döküldü haliyle. Defalarca firma yetkilileri d*** K****T u e**** K****T u aradım ulaşmaya çalıştım çoğu zaman ulaşamadım. Ulaştığım zamanlarda ise düzenli olarak ertelediler. 

Şimdi bende onlar yüzünden şüpheli olarak değerlendiriliyorum. Das Power Şirket sahiplerinin bu oyunu bana ve müşteriye kasıtlı olarak oynadığını düşünüyorum. Önce müşteriye şirket hesabı diye, bir çalışan olarak benim şahsi hesabım verildi sonrasında da müşterinin bu hesaba para yatırılması sağlandı müşteri sanıyorum dalgınlıkla bu hesabı şirket hesabı sanıp parayı benim hesabıma yatırdı. Müşteri tarafından Das Power şirket yetkililerinin isteği üzerine para benim hesabıma yatırılınca oyunu kurdular, delil bırakmamak için önce parayı elden bankadan çekip getirmem istendi sonrasında da müşteriye karşı sorumluluktan kurtuldular.

Z
Zeynep
25+

Das Power Genarator Benzer Şikayetler


Das Power Genarator Şikayet

Kurumsal firma diye jeneratör aldığımız Das Power firması 6 aydır jeneratörü teslim etmiyor itirazımıza binaen ücretimiz de ...

Y
Yusuf
177
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz