Dynobil Oto Expertiz Motor Yatak Vuruyor

Dynobil Kilis Merkez sanayideki şubesi. Satıcının bana resim olarak gönderdiği Exper farklı ben arabayı almaya gidince aynı yerde yaptırdığım Exper farklı çıkıyor ve bana tavan ve kapı içleri boyasız dendi motor da sıkıntı yok dendi. Kendi şehrime gelince tavan ve kapı içlerinde boyalı çıktı. Motor yatak vuruyor.

Resmen satıcıyla anlaşmışlar zaten satıcıyla Exper yapan kişilerin çok samimi olmalarından şüphelenmiştim. Aracı Dyno testine sokmadan kafasına göre benim tahminim 100'de 75 motor çıkar diye öyle yazdı. Bunun hesabını vereceksiniz zararımı karşılamanız için iki gün süre veriyorum işi gücü bırakıp hakkımı savunacağım. Zararıma ortak bile olmak istemediler öyleyse bütün hakkımı yıpranma payımla birlikte mahkemede talep edeceğim. Firmaya telefon açtığım da utanmadan bana burası küçük yer biz burada birbirimizi kollarız diyor. Bana ne kardeşim sizden de kollamanızdan da ben beni uğrattığın zararı bilirim kim bilir el altından satıcıdan kaç para alıp bana motoru bitik arabayı motoru çok güzel dedin. Daha kaporta *** da var.

M
Mustafa
864+
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz