Enguzelhediyelerim.com Sipariş Sonrası Yüzünüze Bile Bakmayan Firma

Hayatta bir daha sipariş vermeyeceğim site/Instagram sayfası. 14 Haziran'da bir sipariş verdim ve 17 Haziran'da tekrar iade etmek istediğimi söyledim. Sipariş öncesi tüm mesajlarınıza anlık olarak dönüş yapan ve ilgilenen fakat ödemeyi yaptıktan sonra mesajlarınıza bile bakmayan bir WhatsApp numaraları var. Aradığınız zaman direkt meşgule düşüyor. Ben iptal talebinde bulunduktan bir hafta sonra 25 Haziran'da ürün kargoya verildi ve ürününüz kargoya verildi efendim yazdılar. İptal talebime dönüş yapılmaması ve bir hafta sonra kargoya verilmesi beni çok sinirlendirdi. Teslim almayacağımı belirttim, iade talebinde bulunmuştum dedim ama dönülmedi. Ürünü teslim almadım ve geri gönderdim. Her gün yazdım, hiçbir zaman dönüş yapmadılar. Farklı farklı Instagram hesaplarından yeni müşteriymiş gibi mesaj attığımda anlık dönüş alıyorum, şu numara ile WhatsApp görüşmesine bakın dediğim zaman hesap engelleniyor. WhatsApp hatlarında da kendini bilmez, densiz ve pişkin bir eleman bakıyor. Savcılığa verebilirsiniz efendim deyip duruyor. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Hakkım haram zıkkım olsun. Ben 85 ₺ ile fakir olmam onlar da zengin olmaz ama her gün sürekli olarak başka insanları mağdur ettikleri zaman bu firmanın Ç*** B***'tan, T***'ten ne farkı kalır?

Kaan Kadir
Kaan Kadir
83+

enguzelhediyelerim.com Benzer Şikayetler


Enguzelhediyelerim Bozuk Ürün Yollama

Yaklaşık 5 hafta önce internette en güzel hediyelerim sayfasından maske aldım, ardından kargoya verildi. Maskeyi aldım maske birçok yerinden yırtık. ...

A
Asım Arda
516
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz