Yandex Metrika

Fizyomed Estetikte Ciddiyetsiz Yaklaşım Ve Uygulama

Bilgi almak için aradığımda ilk telefon konuşmamızda kliniğe sadece Cumartesi günleri gelebileceğimi söyledim ve bana Cumartesi doktorun olduğunu söylediler.

14 gün önce iki kaşımın arası çizgilerin gitmesi için randevu aldık. İşlem uygulandı. Sonrasında 05 Haziran için saat :11:00 e randevu verdiniz ve dün akşam arayıp randevunuz Cumaydı dediniz. Bir çözüm buldunuz önce Adakent şubeye gittim doktor burada değil dediler sizde o arada aradınız Beykent şubeye gelin dediniz. Taksi ile Beykent şubeye geldim. Doktorunuz şimdi de Cumartesi gelecekseniz randevularımız uyuşmaz diyor. Doktorunuz ile ilk konuştuğumuz da da burası düzelir mi diye sorduğumda botoks ve çok az bir dolgu ile düzelir dedi. Hatta o gün size Ç*** Hanım doktorunuz ile konuşayım ödemeyi öyle yaparım dedim hatırlıyor musunuz?  Şimdi de doktorunuz 2-3 yıla düzeleceğini söylüyor. Kesinlikle kabul edilemez ve etmiyorum. 

Bu haksızlık 700 TL'yi kolay kazanmıyoruz. Bir çözümünüz var ise bildirilmesini ve hizmet alamadığım ücretin iadesini istiyorum.

B
Behice
17+
Şikayet Yaz