Google Pay Ve Google Vallet Uygulamasına Başka Ülkeden Giriş Yapamıyorum!

Sayın Google Play Store uygulaması yetkilileri ve Google Türkiye firması sahipleri yöneticileri yetkilileri ve çalışanları size bir sorum olacaktı ne zaman sizin Google Play Store adlı uygulama marketinizde bulduğum Google Pay ve Google vallet gibi programları yüklemek istesem bu uygulama Türkiye'mizde ya da Türkiye'de kullanılamıyor gibi bir hata alıyorum ülke değiştirip de indiremediğim Google pay ve Google vallet adlı programı apk olarak ya da ülke değiştirip daha önce Türkiye'den ülke değiştirsem bile yükleyip de kullanamadığım ülke değiştirsem bile yükleyip de kullanamadığım sizin geliştirmiş olduğunuz Google pay ve Google vallet adlı programı ABD den ya da Hindistan'dan ülke değiştirip ABD den ya da Hindistan'dan Google Play store adlı uygulamaya girermiş gibi Google Play store adlı uygulamanın içinden bulup indirebilmek istiyorum.

Türkiye'den ülke değiştirerek giremesem bile Hindistan'dan ya da ABD de den adını verdiğim uygulamayı Hindistan dan ya da ABD den Google Play store adlı programa giriyormuş gibi ülke değiştirerek Google Play store adlı uygulama adlı programa giriyormuş gibi aratarak bulup indirebilmek istiyorum cevaplarınızı bekliyorum.

M
Mesut
40+

Google Play Benzer Şikayetler


Google Play İade İşlemi

20 Şubat tarihinde kartımdan hatalı para çekimi yapıldı ve iadesini talep ettim 3 ila 5. iş günü arasında iadesi olacağı bilgisi ...

A
Ali
663

Google Play Developer Hesabımızı Bildirimsiz Kapattı.

Google Play’ın bildirimsiz uygulama, askıya almaları yüzünden developer hesabımı kaybettim. İsmim kara listeye alındığı için tekrar bir ...

U
Ulaş
782
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz