İnci Akünün Servisi Koca İzmir'de 1 Tane Ve Lastikçi Mi

Mayıs 2021 de İnci Akü taktırdım. 2 ay sonra Temmuzun 9 unda akü boşaldı. Sanayiye gittim, araca kaçak kontrolü, şarj kontrolü yapıldı. Hatta, bagaja adam girdi lamba açık kalıyor kontrolü yapıldı. Yok. İnci akünün servisi koca İzmir'de 1 tane ve lastikçi mi, akücü mü belli değil. Gittik, garanti belgesini gösterdik, şarjı ölçtü, normal, araç çok yattı mı yok, her gün çalışıyor, orda kaçak ölçme cihazı var, ama ölçmedi. Değişim yok, değişim üretim hataları için dedi. Eee, aküyü alacağız, yedek akü takacağız, eee tekrar sıvı vs. koyup şarj edip geri vereceğiz. Peki tamam. Ama elimizde yedek akü yok dedi. Bu gün git yarın gel. Müşteri hizmetlerini aradım, 20 iş günü tamir hakkı var diyor, akü arızasını siz kanıtlamak zorundasınız vs. diyor. Ya dedim, bak çekici istemedim, pandemide kanser hastasıyım buraya kadar geldim, bir şey yapın yok.

Ne bir ilgi, ne müşteri memnuniyeti, ne yardımcı olma hiç tınmıyorlar. Ben hata ettim, yerli inci akü aldım siz kendinizi yakmayın. Koca İzmir'de 1 tane lastikçiden bozma servisleri varmış ne bileyim. Garanti falan fasa fisoymuş. Garanti belgesinde ki şartları okuyunca şok oluyorsunuz. Birde bir dünya pahalı bir marka. Bence yerli marka ve inci aküden ***.

A
Ali
1305+

İnci Akü Benzer Şikayetler


İnci Akü Servis

Bir yıl önce aldığım İnci Akü arızalandı Kuşadası'nda ikamet ediyorum. Kuşadası ilçe sinde İnci Akü'nün servisi ...

M
Murat
461
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz