Kron Bisiklet Migros Mağazası

Ben S*** S***. Temmuz 2020 tarihinde *** faaliyet gösteren MİGROS mağazasında bir bisiklet kredi kartımla, 999,99 TL ödeyerek satın aldım. Bisiklette teknik sorun oluştuğundan 01/09/2020 tarihinde iade edip, iade fişi bana verildi. Ödemenin kredi kartı hesabınıza havale edilecektir denildi. Yurt dışında kaldığımdan gitmeden önce Migros şikayet merkezini 3 kere durumu bildirim. Mağaza bizzat gidip yetkililere konumumu izah ettim. 3 Temmuz 2021 de ülkeye geldim. Gerek kredi kartı hesabıma gerek diğer hesaplarıma baktığımda Migros her hangi bir ödeme yapılmadığını gördüm. Tekrar Migros şikayet merkezini aradım, durumumu izah ettim. Mağazaya kasa fişleri ile beraber mağaza sorumlusu ile görüştüm. Haklısınız S*** bey dedi. Muhasebe ile görüştü. Açıkçası Migros yetkililerine güvenim kalmadı. Seferihisar kaymakamlığı tüketici hakları birimini aradım. Şikayet Kom da daha hızlı bir sonuç alacağını söylediler. Bu sebepten dolayı sizlere başvuruda bulunuyorum. 999,99 TL şu andaki değeri 650,00 en fazla 700,00 TL'dir. Aradaki kayıp miktarını kim karşılaşılacak. Tüketicinin en küçük bir hatasında hemen güvenlik birimlerini çağıran bu mağaza sorumluları, tüketicinin mağduriyetini engelleme konusunda parmaklarını bile kımıldatmamaları utanç vericidir. Bu resmen hak ***. Çünkü ne yapıyorlarsa yanlarına artı olarak kalıyor. Demokrasinin olduğu hiçbir ülkede bu tip rezaletler yaşanamaz, yaşatılmaz. Ürün iadesi alındıktan sonra defolu ise özür dilenir, karşılığı hemen ödenir. Umarım bana yapılan haksızlığa bir çözüm bulursunuz. İlgilenmiyorsanız açıkça tarafıma bildiriniz. Başka çözüm yollarını bulayım. Saygılarımla iyi çalışmayan.

S
Süleyman
144+

Kron Bisiklet Benzer Şikayetler


Kron Bisiklet Ayıplı Mal Sattılar

11.06.2020 de Kron tx 100 marka bisiklet aldım. Aldığım gün daha dükkandan çıkarken ayaklık pedala değiyordu geri döndüm taktırdım. Bir gün ...

M
Metin
604
Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz