Yandex Metrika
ŞİKAYET 5 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 3 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 5 Kayıttan 1 - 5 Arası Gösteriliyor

Birikimevim Hakkında

Birikimevim, faizsiz gayrimenkul edinmek isteyen herkese en uygun yöntemlerle ihtiyaçlarını sağlayan finansman şirketidir. Faizsiz ev almak isteyen herkesin kullanabileceği bir sistemdir.

Birikimevim'den Neler Alabilirim?

Birikimevim'de faizsiz ev ve araba alabilirsiniz. Çeşitli tasarruf yöntemleriyle bütçenize uygun bir şekilde ödeme yapabilir ve hayalinizde eve/arabaya sahip olabilirsiniz.

Birikimevim Güvenilir Mi?

Birikimevim hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Birikimevim kredi seçenekleri, taşıt kredisi, konut kredisi, eğitim kredisi, ihtiyaç kredisi, kart seçenekleri, ödeme seçenekleri, faiz oranları, ekonomiye destek paketleri, döviz ve değerli maden işlemleri, bes, vade seçenekleri, mevduat, yatırımlar, sigorta ve emeklilik planları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Birikimevim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Birikimevim Nedir?

Faizsiz gayrimenkul edinmek isteyen herkese en uygun yöntemlerle ihtiyaçlarını sağlayan finansman şirketidir.

Birikimevim güvenilir mi?

Birikimevim hakkında yorumları, şikayetleri ve daha fazla bilgiyi kötüçıktı.com adresinde bulabilirsiniz.

Birikimevim şubeleri nerededir?

Birikimevim'in şubelerini resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Birikimevim hakkında merak ettiğiniz sorulara kötüçıktı.com adresinden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Şikayet Yaz