ŞİKAYET 52 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 1 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.6/5
Ortalama  
Mükemmel
%8
Çok iyi
%0
Ortalama
%11
Kötü
%5
Çok Kötü
%76
Toplam 52 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Eti Hakkında

1962'de üretime başlayan Eti, sektöründe her zaman yeniliklerin ve ilklerin markası olmuş bir gıda firmasıdır. Türkiye ve dünya geneline hizmet veren Etii, lezzeti akıllarda kalacak birçok ürün zinciri kurmuştur. Türkiye'nin ilk lifli bisküvisi Burçak, ilk hazır kızarmış ekmeği Etimek, ilk sanayi tipi keki olan Üzümlü, Meyveli ve Kakaolu Dilim Keki gibi ürünleri ile ilklerde yer alan Eti sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımı birçok ödülünde sahibi oldu.

Günümüzde Türkiye de büyük bir istihdam sağlayan Eti, 72 farklı şehirdeki çalışanıyla üretimlerine hız kesmeden devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük 100 sanayi kuruluşu arasında yer alan marka ayrıca dünya pazarında da istikrarlı yükselişini devam ettirmektedir. Eti markası ve Eti ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz sayfamızda yer alan Eti kullanıcı yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz.

Eti Ürün Çeşitliliği

Gıda sektöründe birçok yeni ürünü müşterileri ile buluşturan Eti, günümüzde ürün gamınında büyük bir çeşitliliğine sahiptir. Eti’nin geniş ürün yelpazesinde bisküviler ve gofretlerden keklere, kahvaltılık ürünlerden lifli ürünlere, glütensiz ürünlerden çikolatalara kadar pek çok ürün yer almaktadır. Özellikle son yıllarda glutensiz ve diyet ürünlerine önem veren Eti Gıda, bebekler içinde hazırlamış olduğu glutensiz bebek bisküvileri, kek ve kurabiyeleri ile büyük bir talep oluşturmuştur. Eti'nin dondurulmuş kategorisinde ise Frigo çeşitleri ile hizmetine devam etmektedir. Eti ürün çeşitleri ile ilgili kullanıcıların yorum ve deneyimlerini okuyarak, markayla ve ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eti Destek Hattı

Eti ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi almak, soru sormak ya da markayla ilgili geri bildirimde bulunmak isterseniz Eti firmasının fabrika ve müdürlük numaralarına Eti'nin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Eti şikayet ve yorumlarınızı ise sayfamız üzerinden yayınlayarak hem marka hem de diğer tüketicilerle paylaşabilirsiniz. Sayfamızda ayrıca diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan deneyimler, yorum ve şikayetler de yer almaktadır.

Eti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eti müşteri hizmetleri numarası nedir?

ALO ETİ numarası 0800 211 0 384 ve 0216 651 0 384’tür.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz