Yandex Metrika
ŞİKAYET 7 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 7 Kayıttan 1 - 7 Arası Gösteriliyor

Ford Hakkında

Ford Otosan (Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.), Ford Motor Company ve Koç Holding’in eşit oranda hisse sahibi oldukları halka açık bir şirkettir. Çok köklü iki kuruluş, Koç Holding ve Ford Motor Company’nin işbirliğinden oluşan güçlü temel ve yaratılan güçlü sinerji, Ford Otosan kurum kültürünün özünü oluşturmaktadır. 1928’de distribütörlük ile başlayan Koç Grubu’nun otomotiv serüveni 1959’da Otosan’ın kurulmasıyla endüstriyel bir nitelik kazanmıştır.

Ford Modelleri Nelerdir?

Ford Focus, Fiesta, S-Max, Galaxy, Mondeo, Mustang gibi modelleriyle otomotiv piyasasının en güzide firmalarından birisidir.

Ford hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Ford, ürün kalitesi, müşteri hizmetleri, ikinci el, binek araç, ticari araç, fiyat listesi, kampanya, katalog, donanım paketleri, motor hacmi, dizel, benzinli, suv, sedan modelleri, bayiiler, araç modelleri, iade ve değişim süreci, ödeme seçenekleri, garanti koşulları, araç kredileri, arıza, yol yardım, yetkili servis, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ford Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ford müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim?

Ford müşteri hizmetlerine 444 3 673 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz