ŞİKAYET 20 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 1 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.2/5
Ortalama  
Mükemmel
%0
Çok iyi
%0
Ortalama
%0
Kötü
%20
Çok Kötü
%80
Toplam 20 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Hometech Hakkında

Türkiye’nin önde gelen yerli teknoloji markası Hometech, 2004 yılında, otuz yılı aşkın geçmişe sahip ve uluslararası birçok markanın distribütörlüğünü yapan ARAL A.Ş.’nin bünyesinde kuruldu.

2012 yılında ilk Android tabletini tanıtarak tablet bilgisayarın Türkiye’de yaygınlaşmasına destek olan Hometech, 2014 yılında Intel ve Microsoft ile işbirliğine imza attı ve kısa sürede Intel ve Microsoft’un en önemli iş ortaklarından bir tanesi haline geldi. Bugün dünyanın en büyük markaları ile aynı fabrikalarda üretilen Hometech ürünlerinde Microsoft ve Intel teknolojileri kullanılıyor.

Hometech, 35 yıllık geçmişi olan bir Türk şirketinin markası olarak; tamamen yerli ve milli sermayeyle 200 çalışanı ile kaliteden taviz vermeden üretimlerini sürdürmektedir.

Hometech Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Hometech notebook, 2 in 1 bilgisayar, all in one bilgisayar, mini pc, tablet gibi teknolojik ürünler üretmektedir. Ev ve ofis kullanıcıları için ideal bilgisayar üreten Hometech'in popülerliği her geçen gün artmaktadır.

Hometech hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Hometech satış ve ürün politikası, iade ve değişim koşulları, kullanım ömrü, arıza, müşteri hizmetleri, fiyatlar, garanti ve yetkili servis hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hometech Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hometech servisleri nerededir?

Size en yakın Hometech servisine, Hometech'in resmi sitesinden ulaşabilirsiniz?

Hometech ürünleri nasıl?

Hometech ürünlerinin kullanıcı yorumlarına kotucikti.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz