ŞİKAYET 101 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 11 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.0/5
Ortalama  
Mükemmel
%0
Çok iyi
%0
Ortalama
%0
Kötü
%3
Çok Kötü
%97
Toplam 101 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Horoz Lojistik Hakkında

Horoz Lojistik 1942 yılında kurulmuş, lojistik sektöründe Türkiye’nin ilk milli kuruluşudur. Bugün, 5 kıtada, 107 ülkede, 600 noktada entegre lojistik çözümler üretebiliyor.

Horoz Lojistik; entegre lojistik, uluslararası taşımacılık, yurt içi taşımacılık, proje kargo taşımacılığı, özel çözümler, gümrük ve sigorta, depolama ve bilişim hizmetleri kategorilerinde hizmet vermektedir.

Horoz Lojistik hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Horoz Lojistik firmasının; müşteri hizmetleri, kargo takibi, teslimat süresi, depo, havayolu, denizyolu taşıma, aktarım süreci, yurt içi ve yurt dışı gönderimleri, kargo süreci, iade ve değişim koşulları ve gönderim süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Horoz Lojistik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Horoz Lojistik, ürünleri kaç günde teslim ediyor?

Horoz Lojistik’in teslimat süresi ürüne, teslimatın yapılacağı adrese göre farklılık gösterebilmektedir. Bulunduğunuz illere göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için kötüçıktı.com adresinden yorumları inceleyebilirsiniz.

Horoz Lojistik kargo takibi nasıl yapılır?

Horoz Lojistik “Gönderim Sorgulama Ekranı” üzerinden gönderi no ve alıcı adını yazarak kargo takibinizi yapabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz