Yandex Metrika
ŞİKAYET 3 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 3 Kayıttan 1 - 3 Arası Gösteriliyor

Pierre Cardin Hakkında

Pierre Cardin, Aydınlı Grup girişimidir. 1965 yılında "Aydınlı Yerli Mallar" adıyla, İstanbul Fatih'te ilk mağazanın açılması ile atılır. Aydınlı Grup, 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve 1997 yılında U.S. Polo Assn. ile imzalanan sözleşmelerle büyür. 2000’li yıllara gelindiğinde Aydınlı Grup, yurt içinde ve yurt dışında mağazacılık sektöründe öncü olur.

Pierre Cardin Ürün Çeşitliliği

Pierre Cardin; erkek ve kadın kategorilerinde, t-shirt, gömlek, pantolon, bermuda&şort, ceke, pc sports, takım elbise- smokin, kaban, mont, trençkot, sweatshirt, iç giyim, triko, yelek, etek, elbise, mendil, eşarp ve kemer üretmektedir.

Pierre Cardin hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Pierre Cardin firmasının; satış politikası, iade, iptal ve değişim koşulları, güvenilirlik, para iadesi, kargo, müşteri hizmetleri, ürünleri, garanti, özel dikim, beden ölçüleri ve ödeme şekilleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pierre Cardin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pierre Cardin güvenilir midir?

Pierre Cardin hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Pierre Cardin müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

Pierre Cardin müşteri hizmetleri telefon numarası 444 60 44'dür.

Şikayet Yaz