ŞİKAYET 39 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.3/5
Ortalama  
Mükemmel
%8
Çok iyi
%0
Ortalama
%0
Kötü
%0
Çok Kötü
%92
Toplam 39 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

PTT Hakkında

PTT, ilk olarak 1840 yılında temellerini atmış olan, Türkiye'nin en köklü kargo ve dağıtım şirketleri arasında yer almaktadır. İlk olarak Posta Nezareti, ardından da Telgraf Müdürlüğü olarak adını duyuran PTT daha sonra PTT Kargo adı altında dağıtım ve kargo süreçlerini devam ettirmiştir. Halen PTT kargo olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

PTT Hizmetleri

PTT, posta, bankacılık, lojistik gibi alanlarda da hizmet vermektedir. PTT'nin posta hizmetleri arasında telgraf başta olmak üzere yurt içine ve yurt dışına kargo gönderim hizmetleri sağlamış ve PTT Kargo üzerinden evraktan koliye pek çok farklı türde teslimatı gerçekleştirmeye devam etmektedir. PTTBank ve PTTCell gibi yan kuruluşların da oluşumunda rol oynamıştır. PTT'nin diğer hizmetleri arasında e-posta hizmeti sunan PTTKEp, mektup gönderimi sağlayan MektupSepeti, online alışveriş fırsatı sunan PttAVM ve telefon operatörü PTTcell de yer almaktadır.

PTT Kargo

PTT Kargo 3 Temmuz 2008'de PTT tarafından hizmete açılan kargo taşımacılığı firmasıdır. Türkiye çapında hizmet veren PTT Kargo, uzaklığa göre ücretlendirme yapmadığı için alanında en ucuz hizmet veren firmalar arasındadır. PTT Kargo ücretlendirmede gönderinin ağırlığını ve desisini dikkate almaktadır. Firmanın ayriyeten PTT Kargo VIP, Ödeme şartlı gibi hizmetleri de mevcuttur. Kargo takiplendirilmesi ise SMS, E-Mail ve İnternet gibi çeşitli yollardan takip edilebilmektedir.

PTT İletişim

PTT Kargo iletişim bilgilerini kurumun resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

PTT kargo hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyetlerini okuyabilir, dilerseniz yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. PTT, ürünleri, müşteri hizmetleri, iade, değişim, garanti, kargo ve ödeme hakkında bilgi alabilirsiniz.

PTT Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

PTT çalışma saatleri nasıldır?

PTT Kargo 08.30 - 17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

PTT müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

PTT kargo Türkiye’nin her yerinden 444 1 788 no’lu müşteri hizmetleri numarası ile müşterilerine hizmetini devam ettirmektedir. Arama, bilgi edinme talepleriyle ilgili ise +90 312 509 50 00 no’lu PTT genel müdürlük hattını arayabilirsiniz. Daha farklı PTT Kargo iletişim kanallarını görüntülemek, PTT kargo yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak için ise Kötüçıktı’yı ziyaret edebilirsiniz.

PTT şubeleri nerelerdedir?

Size en yakın PTT şubesine PTT resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz