Yandex Metrika
ŞİKAYET 8 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 8 Kayıttan 1 - 8 Arası Gösteriliyor

QNB Finansbank Hakkında

Finansbank A.Ş., 1987 yılında Hüsnü Özyeğin'in öncü olmasıyla kuruldu. Finansbank, Türkiye'de halka açılan ilk özel sektör bankasıdır. Bu atılımıyla sektörüne öncü olmuştur. 1990 yılından itibaren yurt dışında da faaliyetlerine başladı. Yenilikçi düşünce ve üstün hizmet anlayışı ile 2004 yılında sektöründe 5. sıraya yükseldi.

30 yılı aşkın süredir hizmet veren QNB Finansbank "Size sadece bir banka değil bir Finansçı vadediyoruz" sloganıyla çalışma hayatına devam ediyor.

QNB Finansbank Ürün ve Hizmetler

Bankacılık hizmeti veren QNB Finansbank aracılığıyla; para aktarma, bireysel krediler,kredi ve banka kartları, mevduat hesapları, ATM işlemleri, kiralık kasa, menkul kıymet işlemleri, çekler ve senetler, ticari krediler, online bankacılık, dış ticaret, nakit yönetimi, ödeme sistemleri ve tüzel ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

QNB Finansbank hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. QNB Finansbank kredi seçenekleri, kart seçenekleri, ödeme seçenekleri, faiz oranları, ekonomiye destek paketleri, döviz, müşteri hizmetleri, değerli metal işlemler, vade seçenekleri, taşıt kredisi, konut kredisi, eğitim kredisi, ihtiyaç kredisi, mevduat, yatırımlar, bes, sigorta ve emeklilik planları hakkında bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

QNB Fİnansbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim?

QNB Finansbank müşteri temsilcinize 0 850 222 0 900 numaralı telefondan bağlanabilirsiniz.

Vadesiz hesaplardan herhangi bir kesinti oluyor mu?

Vadesiz hesaplardan yılda 4 kere Hesap İşletim Ücreti ve yılda 1 kez Yıllık Hizmet Bedeli tahsil edilmektedir.

Şikayet Yaz