Yandex Metrika
ŞİKAYET 11 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.1/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
1
Toplam 11 Kayıttan 1 - 11 Arası Gösteriliyor

Siemens Hakkında

Siemens, Avrupa'nın en büyük teknoloji holdingidir. Üç ayağı bulunan şirket; endüstri, sağlık ve enerji sektörlerinde yer almaktadır.

Siemens Ürün Çeşitliliği

Siemens'in ana ürün grubunda elektronik aletler yer almaktadır. Buzdolapları ve derin dondurucular, yıkama ve ütüleme, bulaşık makineleri, pişirme grubu, elektrikli süpürgeler, kahve makineleri, mutfak aletleri, kişisel bakım ürünleri, klimalar, su ısıtma grubu, aksesuarlar ve temizlik ürünleri başta olmak üzere birçok kategoride alternatifi bol ürün portföyü sunmaktadır.

Siemens hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Siemens, ürün kalitesi, iade ve değişim süreci, ödeme seçenekleri, garanti koşulları, müşteri hizmetleri, kullanım koşulları, ürün ömrü ve yetkili servis, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siemens Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Siemens müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Siemens müşteri hizmetlerine 444 6688 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz.

Siemens garanti süreleri ne kadardır?

Siemens ürünlerinin garanti süreleri online üzerinden her ürün için farklı olarak belirlenmiştir.

Siemens ürünümü iade edebilir miyim?

Siemens ürününüzü 14 gün içerisinde tüm belgeleri ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürün küçük ev aleti ise size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine, ürün aksesuar ise size en yakın Aras Kargo şubesine teslim ederek iade edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün büyük ev aleti ise 444 66 88 numaralı çağrı merkezini arayarak iade talebinizi iletebilirsiniz. Tarafınızdan ürün aldırılacaktır.

Siemens iade beledini ne zaman tarafıma iade eder?

Siemens iade ettiğiniz ürünün bedeli 14 gün içerisinde kredi kartınıza tek seferde geri ödenecektir

Şikayet Yaz