Yandex Metrika
ŞİKAYET 14 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 14 Kayıttan 1 - 14 Arası Gösteriliyor

Sinbo Hakkında

Sinbo, bu toprakların geleneksel değerlerini, evrensel değerlerle bütünleştirmeyi başarmış, 20 yaşında dinamik bir markadır. Aynı zaman da Türkiye’nin en önemli küçük ev aletleri (KEA) üretim merkezlerinden birisidir. 2012 yılında dahil olduğu TURQUALITY® destek programı ile bugün, yaklaşık seksen ülkeye ihracat yapan bir ’Dünya Markası’ haline gelmiştir.

Sinbo Ürünleri Nelerdir?

Sinbo ekmek yapma makinesi, kettle, blender, çaycı, ayakkabılık, filtre kahve makines, tost makinesi gibi birçok kategoride ürünler üretmektedir.

Sinbo Ürünleri Nasıl?

Sinbo hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Sinbo, ürünleri, iade ve değişim süreci, ödeme seçenekleri, garanti koşulları, çeyiz paketleri, kullanım koşulları ve yetkili servis, kampanya, online alışveriş, kargo, teslimat, güvenilirlik ve fiyat politikası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sinbo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sinbo servis numaraları nelerdir?

Sinbo'nun tüm servis numaralarına Sinbo'nun sitesinden ulaşabilir ve size en yakın servis noktasını belirleyebilirsiniz.

Sinbo çağrı merkezi numarası nedir?

Sinbo çağrı merkezi numarası 0850 811 65 65'dir.

Şikayet Yaz