Yandex Metrika
ŞİKAYET 5 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 5 Kayıttan 1 - 5 Arası Gösteriliyor

T.C. Sağlık Bakanlığı Hakkında

T.C. Sağlık Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı'na bağlı olarak çalışan, sağlık işlerinden sorumlu olan bakanlıktır. Merkezi Ankara'da olan Sağlık Bakanlığı, 1920 yılında kurulmuştur.

T.C. Sağlık Bakanlığı birimleri; Teftiş Kurulu Başkanlığı, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü, Türkiye İlaç ve Tıbbı Cihaz Kurumu, Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, İç Denetim Birim Başkanlığı, Strateji Geliştirme Başkanlığı, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, Proje Yönetim Destek Birimi, Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'dir.

T.C. Sağlık Bakanlığı verdiği hizmetler arasında; Aile Hekim Bilgisi, e-Nabız sistemi, Doktor Bilgi Sistemi, MHRS, SABİM uygulamaları bulunmaktadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. T.C. Sağlık Bakanlığı, hizmetleri, konut projeleri, aile yaşam projeleri, engelli ve çocuk projeleri,müşteri hizmetleri kentsel dönüşüm projeleri,yardımları, altyapı çalışmaları, yollar ve parklar, kamu hizmetleri ve belediye hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

T.C. Sağlık Bakanı kimdir?

T.C. Sağlık Bakanlığı'nın şu andaki Bakanı Dr. Fahrettin Koca'dır.

Şikayet Yaz