Yandex Metrika
ŞİKAYET 3 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 3 Kayıttan 1 - 3 Arası Gösteriliyor

TOKİ (TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI) Hakkında

TOKİ'nin açılımı, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kurulmuş Toplumsal Konut İdaresi Başkanlığı'dır.
Türkiye'nin pek çok ilinde projeleri bulunan Toki Emlak Konut ilk olarak Türkiye'nin 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın talimatıyla 1984 yıluında kurulmuştur. Yıllardır sayısız aileyi ev sahibi yapan Toki halen modern, şık ve güvenilir projelerine devam etmektedir ve toplumumuzda büyük rağbet görmektedirler.

Toki Proje ve Hizmetleri

Genel olarak Toki; alt gelir gruplarına özel konutlar, afet konutları, emlak konut projeleri, kamu hizmet binaları, kentsel dönüşüm projeleri, stadyumlar gibi pek çok alanda hizmet vermektedirler.
Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren Toki'nin tüm konut projelerine Toki resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Toki Şikayet ve Yorumları

TOKİ hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. TOKİ, hizmetleri, konut projeleri, aile yaşam projeleri, engelli ve çocuk projeleri,müşteri hizmetleri kentsel dönüşüm projeleri,yardımları, altyapı çalışmaları, yollar ve parklar, kamu hizmetleri ve belediye hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

TOKİ (TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Toki'nin açılımı nedir?

TOKİ'nin açılımı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'dır

Toki'ye nasıl başvurabilirim?

TOKİ başvuruları, Toki projelerinin bulunduğu il veya ilçenin valiliği ya da kaymakamlığı üzerinden yapılmaktadır. Başvuru formunu doldurduktan sonra talebiniz değerlendirmeye alınır. Başvurunuzu yaparken bizzat gitmeniz ve yanınızda nüfus cüzdanınızı bulundurmanız gerekmektedir.

Toki peşinatları neye göre değişiyor?

Peşinat miktarları proje ilanlarında yer almaktadır. Alt gelir gruplarına özel tasarlanan projeler için belirli miktarda peşinat talep edilmektedir.

Toki müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım?

Toki müşteri hizmetlerine 444 86 54 numaralı çağrı merkezinden veya toki@hs01.kep.tr e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz