Yandex Metrika
ŞİKAYET 4 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 4 Kayıttan 1 - 4 Arası Gösteriliyor

Torku Hakkında

Torku, bir üretici kooperatifi olan Konya Şeker'in vizyoner bakış açısının sonucu olarak 2007 yılında ortaya çıktı. Torku, verimliliği arttıran ve hızla büyüyen bu üretici kooperatifinin meyvesi; yüzde 100 doğal, güvenli ürünlerin çatı markası oldu.

Torku Hangi Ürünleri Üretmektedir?

Torku et ve et ürünleri, süt ve sütlü içerikler, yoğurt ve ayran ürünleri, peynir ürünleri, tereyağ ve krema, bisküviler ve gofretler, kekler, krakerler, çikolata ve çikolata kaplamalılar, ikramlık çikolatalar, kahvaltılık gevrekler, dondurulmuş ürünler, şekerleme ürünleri, şeker ürünleri, sürüleblir çikolata ürünleri, bitkisel yağlar, buğday unları, bulgur ve bakliyat çeşitleri, içecekler, sirke ve soslar, proteinli ürünler gibi çeşitli ürünleri üretmektedir.

Torkuhakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Torku ürünleri, kalite politikası, iade ve iptal süreci, fiyat, güvenilirlik, son kullanma tarihleri, tazelik, teslimat, tat, lezzet, koku, katkı maddesi, doğallık, TSE uygunluk, katalog, değişim koşulları ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Torku Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Torku nerede üretim yapmaktadır?

Torku, Konya'da üretim yapmaktadır.

Torku ürünleri kaliteli mi?

Torku ürünleri ile ilgili müşteri yorumlarını kotucikti.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Torku müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Torku'nun müşteri hizmetleri numarası 444 75 50'dir.

Şikayet Yaz