ŞİKAYET 30 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 1.1/5
Ortalama  
Mükemmel
%0
Çok iyi
%0
Ortalama
%7
Kötü
%0
Çok Kötü
%93
Toplam 30 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Turksat Kablo TV Hakkında

Turksat Kablo TV yayıncılığı, değişik taşıyıcı ortamlardan gelen analog ve/ya da sayısal radyo, televizyon (TV) ve veri sinyallerinin birleştirilip arttırılarak, hem sayısal paketler, hem de analog sinyaller hâlinde, fiber ve/ya da koaksiyel kablolar üzerinden abonelere, etkileşimli haberleşmeyi (interaktiviteyi) sağlayacak şekilde iletilmesidir. Yüksek kalitede ses ve görüntü iletimi sunan ve frekans kirlenmesinden etkilenmeyen kablo şebekeleri, bant genişliği ve iki yönlü iletişime uygunluğu ile internet, veri ve interaktif hizmetlerin verilebileceği bir altyapıdır.


Turksat hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Turksat şirketi hakkında sözleşmeler, müşteri hizmetleri, altyapı, cayma bedeli, hizmet taşıma ve aktarma, hatlar, teknik servis, internet, telefon, televizyon, anlaşmalar, taahhüt ve sözleşme iptal koşulları, abonelikler, fiyatlandırmalar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turksat Kablo TV Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türksat Kablo TV müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Türksat Kablo TV'nin müşteri hizmetleri numarası 0850 804 44 44'dür.

Şikayet Yaz
Şikayet Yaz
Şikayetçi olduğunuz firmanın ismini giriniz.
Şikayet başlığını giriniz.
Genel Puanlama *

Lütfen oylama yapınız.
Kalan Karakter : 2500
Şikayet içeriği en az 150 karakter olmalıdır.
Telefon Numaram Şikayetçi Olunan Marka İle Paylaşılsın
Kişisel bilgilerin gizlenmesi kişinin sorumluluğunda olduğu için döküman eklemeden önce lütfen gerekli gizlemeleri yapınız.
Şikayet Yaz