Yandex Metrika
ŞİKAYET 5 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 5 Kayıttan 1 - 5 Arası Gösteriliyor

Vaillant Hakkında

Vaillant; Türkiye'de ısıtma ve havalandırma alanlarındaki yolcuğuna Kasım 1992’de başladı. 20 seneden uzun bir süredir İstanbul Merkez ve İzmir, Adana, Ankara Bölge Müdürlüklerinde ve tüm yurda yayılmış yetkili satıcı ve servis teknikerleriyle en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir.

Vaillant müşterilerine; yenilenebilir enerji kaynaklı, çevre dostu ve enerji tasarruflu ısıtma ve havalandırma sistemleri sunmaktadır. Ürün portföyü, fosil yakıtlı ve akıllı kontrol sistemleri ile desteklenen termal güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler, ısı pompaları, düşük enerjili binalar için havalandırma sistemleri, yoğuşmalı kombilerden oluşmaktadır.

Vaillant hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Vaillant, ürün kalitesi, iade ve değişim süreci, ödeme seçenekleri, garanti koşulları, klima çeşitleri, kombi çeşitleri, kullanım koşulları ve yetkili servis, güvenilirlik ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vaillant Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Vaillant müşteri temsilcisine nasıl ulaşabilirim?

Vaillant müşteri temsilcisine 0850 222 2888 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Vaillant güvenilir mi?

Vaillant hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz