Yandex Metrika
ŞİKAYET 2 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 0 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.0/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Toplam 2 Kayıttan 1 - 2 Arası Gösteriliyor

YHT (Yüksek Hızlı Tren) Hakkında

Yüksek Hızlı Tren (kısaca YHT), Türkiye'de TCDD'nin bağlı ortaklığı TCDD Taşımacılık tarafından verilen hızlı tren hizmetidir. Bu hizmet kendine özgü hızlı demiryolları ve tren setleri ile verilmektedir. YHT'nin seferlerine başlaması ile birlikte Türkiye bu teknolojiyi kullanan ülkeler arasında Avrupa'da 6., dünyada 8. ülke olmuştur.

TCDD bu treninin adını belirlemek bir için anket yapmış, ankette yüksek oy alan "Türk Yıldızı", "Turkuaz", "Kardelen", "Yüksek Hızlı Tren", "Çelik Kanat", "Yıldırım" gibi isimler arasından Yüksek Hızlı Tren adında karar kılındığını açıklamıştır.

Yüksek Hızlı Tren hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Yüksek Hızlı Tren firmasının; müşteri hizmetleri, otobüs, uçak, iptal koşulları, hostes hizmetleri, satış politikası, iade ve değişim koşulları, güvenilirlik, yurt içi ve yurt dışı ulaşım, havayolları, havaalanları, karayolları, deniz yolları, demiryolları, otogarlar, HGS ve ödeme şekilleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

YHT (Yüksek Hızlı Tren) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

YHT (Yüksek Hızlı Tren) bilet ücretleri ne kadar?

YHT'nin bilet ücretlerine kendi sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

YHT (Yüksek Hızlı Tren) telefon numarası nedir?

TCDD Telefon numarası 444 8 233 olup bu hattan trenlerle ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz. TCDD tarafından oluşturulan 0507 321 82 33 WhatsApp hattına yollanan mesajlara anında cevap veriliyor ve halkın kurumla olan şikayetlerine ve önerilerine anında cevap bulunuyor.

Şikayet Yaz