Yandex Metrika
ŞİKAYET 60 Toplam Şikayet
ÇÖZÜLEN 2 Tüketicinin Sorunu Çözüldü
MEMNUNİYET 0.1/5
Ortalama  
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
6
Toplam 60 Kayıttan 1 - 20 Arası Gösteriliyor

Yurtiçi Kargo Hakkında

Yurtiçi Kargo, "Söz Verdiğimiz Gibi" sloganından hareketle 1982 yılında, Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde ve Arıkanlı Holding çatısı altında, Türkiye’deki ilk Türk kargo markası olarak kurulmuştur.
Günümüzde, 17 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkezi, 900’den fazla şube ve acentesi, 16.000’den fazla çalışanı ve 5000’in üzerinde araç filosu ile Türkiye'nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde hizmet sunan Yurtiçi Kargo, 2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 220’den fazla noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

Yurtiçi Kargo Hizmetleri Nelerdir?

Yurtiçi kargo'nun yurtiçi hizmetleri, yurtdışı hizmetleri olmak üzere adresten teslimat, alıcı ön bilgilendirmeli teslimat, kapıdan kapıya, adresten adrese, şubeden şubeye gibi pek çok teslimat tipleri mevcuttur.

Yurtiçi Kargo hakkında Kötüçıktı’da şikayetler, yorumlar, öneriler ve müşteri memnuniyet yorumlarını okuyabilir, dilerseniz Kötüçıktı’ya sizler de yorum, öneri ve şikayet yazabilirsiniz. Yurtiçi Kargo firmasının; müşteri hizmetleri, kargo takibi, teslimat süresi, depo, havayolu, denizyolu taşıma, aktarım süreci, yurt içi ve yurt dışı gönderimleri, kargo süreci, iade ve değişim koşulları ve gönderim süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yurtiçi Kargo şubelerine saat kaça kadar kargo teslim edebilirim?

Gönderilerinizi hafta içi 18.00’e ve cumartesi günleri 17.00'ye kadar Türkiye genelindeki 800’den fazla birimden size en yakın olanına teslim edebilirsiniz. Cumartesi günleri “VIP Çeyrek Gün ve VIP Şehir içi” hizmeti sunulmamaktadır. Resmi tatil günleri ve Pazar günleri ise şubeler kapalıdır.​

Yurtiçi Kargo çağrı merkezi numarası kaçtır?

Yurtiçi Kargo çağrı merkezi numarası 444 99 99'dur.

En yakın Yurtiçi Kargo şubesini nasıl öğrenebilirim?

Size en yakın Yurtiçi kargo şubesine Yurtiçi Kargo'nun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo güvenilir mi?

Yurtiçi Kargo hakkında bilgi, yorum ve şikayetlere Kotucikti.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayet Yaz